دانستنی های عطر

نقد و بررسی ادکلن زنانه لیبره ایو سن لورن

نقد و بررسی ادکلن زنانه لیبره ایو سن لورن

ایو سن لورن ، نسخه تازه تری را به سبک لیبره ، به وقت تابستان ، اضافه کرده است. سه عطر لیبره به طرز ماهرانه ای ساخته شده اند ، آنها به طور طبیعی مکمل یکدیگر هستند و من دربرابر نامیدن دو نسخه اخر ،به عنوان فلانکر مقاومت می کنم هر یک از آنها چهره مخصوص به خود ، حال و هوای مخصوص به خود را دارند وهرکدام عطر و بوی شگفت انگیز ی را به لیبره می بخشند، و به هیچ وجه از شکوه آن نمی کاهند. باورنکردنی است ، ایو سن لوران در معرفی مستقیم و دنبال کردن معرفی اسطوخودوس برای بیشتر مخاطبان ، در مون گرلین ناموفق بود در در چنین تقارن محدودی بین اسطوخودوس و وانیل ، عطاری های سفارش دهنده YSL از یک عطر جالب دیگر برخوردار شدند!

Libre Yves Saint Laurent Eau de Toilette Review 2 - نقد و بررسی ادکلن زنانه ليبره ايو سن لورن

Libre Eau de Toilette Yves Saint Laurent for women

در لیبره ، اسطوخودوس بلافاصله قابل توجه قرار نمیگیرد ، اما میتواند مهم باشد و به سایر نت ها اطمینان می بخشد ، و ایده آزاد سازی که در توصیف عطر ، تبلیغات و طراحی بیان می شود ، کاملاً متناسب است. در اینجا ، درون یک ترکیب کاملاً زنانه ، اسطوخودوس بویی شبیه یک تحریک عمدی دارد که متوجه دنیای عطرهای مردانه می شود. هرچند که بیشتر از اینکه رقابت مستقیم داشته باشد ، بیشتر بازی جنسی دارد. ادو تویلت جدید لیبره نزدیک به اصل اما تازه و حتی آندروژنیک تر است – اسطوخودوس در چای سبز متحد است و شکوفه یاس پرتقال را بیشتر به پس زمینه می راند و باعث شیرین شدن آن می شود. آکورد میوه ای که قبلا توسط شکوفه پرتقال پشتیبانی می شد نیزکمتر برجسته شده است.

Libre Yves Saint Laurent Eau de Toilette Review 3 - نقد و بررسی ادکلن زنانه ليبره ايو سن لورن

Libre Eau de Toilette Yves Saint Laurent for women

من هم لیبره و هم ادوتویلت لیبره را دوست دارم ، به نظر من منطق آزاد کردن یک لیبره تازه تر و کم طلب تر ، یک انتخاب اساسی برای استفاده در روزهای عادی یا در هوای گرم است. من کاملا از احساس پوشیدن پیراهن سفید تمیز آن لذت می برم. با این حال ، مطمئن هستم که اگر لیبره اصلی را نمی شناختم کمتر از آن قدردانی می کردم .اینها از یکدیگر جدا نیستند – فقط گاهی اوقات شما به یک لیبره گرمتر یا تازه تر ، لیبزه برای قرار ملاقات ، و لیبره برای کارهای روزمره صبح خود نیاز دارید. من معمولاً نسخه های مختلف را برای تعیین یک برنده مقایسه می کنم ، اما این سه رایحه می توانند عطر کاملاً مطلوبی باشند که در مجموعه ای از نگرش ها بسته بندی می شوند.

الموندو
نحوه خرید آنلاین عطر بدون اینکه آن را بو کنید

من انتخاب رنگ ادو تویلت جدید لیبره را دوست دارم. علی رغم آندروژنی اعلام شده ، مایع و جزئیات روی جعبه دخترانه و صورتی هلویی است – طرح رنگ در بین هر سه نسخه منتشر شده در نرمترین حالت دیده میشود . این خانم به سادگی مانند تابستان ، ورزش و دوستان به نظر میرسد اما همچنان اصالت خودش را همچنان حفظ می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *