دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه بیردو بمبئی نویر

عطر ادکلن مردانه بیردو بمبئی نویر
Mumbai Noise Byredo for women and men
توسط الموندو

بن گورهام با عطر جدید بیردو بمبئی ، می خواست یاد چمبور ، حومه شهر بمبئی در هند را گرامی بدارد. این عطر نشان دهنده تنوع حسی دوران کودکی و نوستالژی او در آن مکان است. “از کودکی ، تقریباً به محض تولد ، اغلب به هند سفر می کردم تا با مادربزرگم در چمبور ، بمبئی وقت بگذرانم. خاطرات دوران کودکی بسیار خوبی از تجربیاتم در آنجا دارم – و پس از گذشتن او ، دیگر تا ۲۰ سالگی که برگشتم. وقتی برگشتم ، بسیار متفاوت به نظر می رسید ، اما هنوز هم بسیار آشنا به نظر می رسید. با نویز بمبئی ، می خواستم این ایده را بیان کنم: ارائه اکتشافی از شهر امروز ، که در خاطرات من از آن جا گرفته است. بن گورهام ، بنیانگذار و مدیر خلاق بیردو توضیح می دهد.

بوی دود بخور ، سوزاندن چوب و بوی قهوه برای نشان دادن این انرژی انتخاب شده است. این عطر به عنوان رایحه ای از تضادها تصور می شود و نت های گرم چوبی و کهربا را با یک داوانا روشن و تلخ ترکیب می کند. همچنین چرم ، قهوه تلخ و دانه های تونکا شیرین وجود دارد.

Byredo Mumbai Noise 2 - عطر ادکلن مردانه بیردو بمبئی نوير

بالا: داوانا
قلب: تونکا ، قهوه
پایه: عود ، لبدانوم ، چوب صندل

این کمپین تبلیغاتی با همکاری هنرمند و عکاس آشیش شاه انجام شد. گورهام خاطرنشان می کند: “دیدگاه غربی هند احتمالاً اکنون مانند قرن قبل است.” “اما بمبئی یک منبع ذوب مدرنیته است. از طریق نویز بمبئی و تصاویر آشیش ، دو دیدگاه با یکدیگر ملاقات می کنند.”

الموندو
معرفی عطر ادکلن گینزا شیسیدو

بیردو بمبئی نویز به صورت ادو پرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *