دانستنی های عطر

عطر زنانه نارسیس رودریگز ماسک نیور فور هر

طرفداران واقعی عطرهای نارسیسو رودریگز از شنیدن جدیدترین نسخه از این برند خوشحال خواهند شد نارسیس رودریگز مشک نیور فور هر د پارفوم ، که “ادای احترام به زیبایی درونی هر زن است. خلاقیت جدید از اولین عطر برای او الهام گرفته شده است. ، با باز کردن در شدیدترین و مرموزترین جنبه های سفر نمادین ، ​​کدهای خود را تفسیر مجدد می کند. این فصل جدید شعری است برای ماهیت مرموز احساسات زنانه. شدت مشک باعث می شود که عطر اعتیاد بیشتری ایجاد کند ، پرتره ای جذاب از یک زنانه مدرن و معمایی. “

عطر ادکلن نارسیس رودریگز مشک نیور فور هر د پارفوم یک آغاز آلو آبدار ، مخلوط با گلهای هلیوتروپ ، گرامی داشتن مشک نارسیسو در قلب ، همراه با جیر ، که مشک را بیش از پیش شدید می کند ، ایجاد یک احساسات عمیق می کند.

Musc Noir For Her Narciso Rodriguez for women 2 - عطر زنانه نارسیس رودریگز ماسک نیور فور هر

Musc Noir For Her Narciso Rodriguez for women

نارسیس رودریگز مشک نیور فور هر د پارفوم نسخه ۲۰۲۱

نت های آغازی: آلو

نت های میانی: هلیوتروپ ، مشک

نت های پایه: جیر

برای اولین بار ، بطری نمادین برای او در یک بازی شفافیت آشکار می شود و در خالص ترین شکل خود ظاهر می شود. برخلاف کلاه سیاه ، عطر داخل آن با رنگ صورتی ظریف تین شده است. این یک شی گرافیکی خالص است و نور جسورانه و شدیدی را نشان می دهد و عطر را عالی می کند. به عنوان پیشنهادی از برند نارسیس رودریگز ، جدیدترین عطر نارسیسو رودریگز پیور ماسک بسیار عالی کار می کند. “لایه بندی این دو عطر ضمن حفظ شیرینی قلب مشک ، جلوه آلو از رایحه ادو پرفیوم نارسیس رودریگز ماسک نیور را افزایش می دهد.”

الموندو
عطر ادکلن پليس تو بي گرين 2021

عطر زنانه نارسیس رودریگز مشک نیور به عنوان یک ادو پرفیوم ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در ژانویه ۲۰۲۱ عرضه می شود. قیمت عطر: ۶۷،۹۰ € برای ۳۰ میل ؛ ۹۱،۹۰ € برای ۵۰ میل؛ و ۱۲۴،۹۰ € برای ۱۰۰ میل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *