دانستنی های عطر

عطر اکوا الگوریا گرلن نرولیا وتیور

عطر اکوا الگوریا گرلن جدید: نرولیا وتیور

Nerolia Vetiver Guerlain for women and men

توسط میگل ماتوس

گرلن در رابطه با مجموعه معروف خود اکوا الگوریا اخبار جدیدی را اعلام کرده است. خبر اصلی جدیدترین رایحه این خط است: نرولیا وتیور. این ترکیبی است که توسط عطرسازان داخلی گرلن تیری واسر و دلفین جلک ساخته شده است. علاوه بر این، کل خط به منظور سازگاری با محیط زیست بازطراحی شده است.

Nerolia Vetiver Guerlain for women and men 2 - عطر اكوا الگوريا گرلن نروليا وتيور

نرولیا وتیور یک ادو تویلت چوبی گلدار است که دارای نت ها و آکوردهایی از نرولی، ریحان، انجیر و خس خس است. بر اساس گزارش Luxe Packaging Insight، «بطری (تولید شده توسط Pochet du Courval)، که نشانه های خود را از بطری زنبور نمادین گرلن گرفته است، همچنین توسط شیشه ساز فرانسوی تولید شده است، از شیشه جدید SEVA3 Pochet استفاده می کند که ۱۵٪ شیشه بازیافتی را از جمع آوری زباله های خانگی ادغام می کند. ، در حالی که درخشش و شفافیت خود را حفظ می کند.” بطری جدید دارای یک پمپ پیچ است که امکان پر کردن مجدد و در نتیجه قابل استفاده مجدد را فراهم می کند. آب داخل آن حاوی ۹۵ درصد مواد با منشاء طبیعی است و الکل استفاده شده از کشاورزی ارگانیک به دست می آید.

نرولیا وتیور گرلن در فوریه ۲۰۲۲ در دسترس خواهد بود. با توجه به قیمت ها، ۹۸ یورو برای ۷۵ میلی لیتر و ۱۳۵ یورو برای ۱۲۵ میلی لیتر مشخص شده است. شارژ مجدد ۲۰۰ میلی لیتری ۱۶۲ یورو قیمت دارد.

الموندو
مضرات استفاده عطر در سه ماه اول بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *