دانستنی های عطر

ساعت زنگ دار معطر سیتیزن ۲۰۲۱

ساعت ساز ژاپنی Citizen به تازگی ساعت زنگدار جدید خود را با عنوان “SensoryTime” منتشر می کند. از طریق آمازون از طریق وب سایت Citizen با قیمت بیش از ۸۰ دلار (با رنگ سفید ، خاکستری یا چوبی) در دسترس است ، اما سریع به فروش می رسد ، ساعت دیجیتال حاوی کارتریج های روغن اساسی است که پنج دقیقه قبل از زنگ صبح شما پخش می شود ، همراه با ” چراغ سلامتی قابل تنظیم ”و پخش موسیقی اختیاری از طریق یک بلندگوی بلوتوث ، برای سهولت و روح بخشیدن به شروع روز.

Scented Alarm Clock From Citizen 1 - ساعت زنگ دار معطر سیتیزن 2021

Citizen با کوین شروف عطرساز در IFF برای تولید رایحه ها مشارکت کرد ، که در حال حاضر در دو ترکیب وجود دارد: اسطوخودوس فرار ، “ترکیبی آرامبخش و آرام بخش از نت های معطر و چوبی برای احساس آرامش و احساس راحتی و تعادل” و Citrus Boost ، “یک افزایش روحیه گیاهان تحریک کننده برای احساس جوان سازی.”

Scented Alarm Clock From Citizen 2 - ساعت زنگ دار معطر سیتیزن 2021با اشتیاق امروز برای شخصی سازی و سلامتی جامع در هر نقطه لمسی از روز شما ، این احتمالاً آخرین باری نخواهد بود که در دهه آینده شاهد نوآوری در فن آوری گنجانیده شده بو هستیم و اولین بار هم نبود. مهمترین مورد در این گروه ، میسون برگر پاریس ، از طریق شرکت مبتدی ، Bescent ، ساعت زنگ دار “Sensorwake” را ایجاد کرد که به دنبال طراحی گیوم رولاند در سال ۲۰۱۴ (هنوز در مرحله آزمایش بتا) است.

آیا از استفاده از ساعت زنگ دار معطر لذت خواهید برد؟

الموندو
معرفی عطر و ادکلن برند بنتلی 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *