دانستنی های عطر

عطر سالوادور دالی سی اند سان این کاداکس

سالوادور دالی سی اند سان این کاداکس : لحظه ی تازه شدن
Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali for women

توسط کارشناس عطر الموندو

زندگی در پرتغال ، در نزدیکی لیسبون و بین رودخانه و اقیانوس،تابستان در اینجا هیجان انگیز است . اما همچنین ، تابستان می تواند برای من آزاردهنده باشد وقتی هفته ها دمای روزانه به بیش از ۳۰ درجه (گاهی اوقات تقریباً به ۴۰ درجه) می رسد. وقتی این دوره های گرما را تجربه می کنیم ، عطر من تغییر می کند و من فقط می توانم ادکلن های بسیار سبک و مرکباتی را اسپری کنم (روجر اند گالت جین ماری فارینا اکستریت ویل محبوب ترین ماه اوت من است). گاهی اوقات ، من هنوز آرزو می کنم که عطری روی پوستم وجود داشته باشد ، اما به نظر می رسد همه چیز مرا آزار می دهد. ولی چند عطر وجود دارد که از زدن آن ها لذت می برم.چیزهایی که حتی سلیقه من نیستند ، اما در واقع در این روزهای خاص احساس خوبی دارند. یکی از نمونه های آن کالوین کلین تروث است. منظورم رایحه های بسیار مینیمالیستی ، سرد یا شفاف است. این هفته من یک خرید کورکورانه کردم: سالوادور دالیز ‘سی اند سان در کاداکس.

Sea Sun in Cadaques Salvador Dali for women 1 - عطر سالوادور دالي سي اند سان اين كاداكس

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali for women

“در سرزمین هنری کاداکس اسپانیا بود که سالوادور دالی و گالا در نگاه اول عاشق هم شدند ، سی اند سان این کاداکس، یک ادو تویلت زنانه است که نت های گرم و شیرین آن شور و اشتیاق آنها را نسبت به یکدیگر تداعی می کند و نت های میانی گلدار دریای مدیترانه ای را به یاد می آورند. این بطری با الهام از نقاشی سالوادور دالی که چهره زیبای آفرودیت را به تصویر کشیده است ، بر شکل ظریف لب ها و بینی الهه تأکید می کند ، در حالی که رنگ آبی شفاف که سواحل کاداکس را شستشو می دهد به آن رنگ می بخشد. “

الموندو
عطر پیور دیستنس رابیکونا Puredistance Rubikona

نت ها:
کومکوات ، زردآلو ، توت سیاه ؛
فریزیا ، نیلوفر آبی ، شکوفه نیلوفر آبی ؛
چوب سدر ، مشک ، کهربا.

عطرساز: میشل آلمیراک

Sea Sun in Cadaques Salvador Dali for women 2 - عطر سالوادور دالي سي اند سان اين كاداكس

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali for women

من تصمیم گرفتم این رایحه را بخرم زیرا در نوتینو بسیار ارزان بود (حدود ۱۱ یورو برای بطری ۳۰ میلی لیتری) و برخی از نظرات اینجا در فرگرنتیکا مرا به این باور رساند که این رایحه می تواند جالب و عجیب باشد. خوب ، عجیب نیست ، و من نمی گویم که خیلی هم جالب است. با این حال ، از نظر عملکرد ، پس از ۲ هفته گرمای سوزان به خوبی به من خدمت می کند. سی اند سان این کاداکس عطریست با یک ترکیب اسکلتی شفاف و محقر . مانند ادکلن رفتار می کند و این نت یاسمن هدیون محور را در قلب خود دارد و با کوکتل میوه هایی که به نظر من کاملاً انتزاعی است تکمیل می شود. آنها فقط مقداری طراوت آبدار به گلهای سبک اضافه می کنند. کمی نمک ، یک لمس کرمی و یک لمس چوبی نیز وجود دارد. عمدتاً مقدار زیادی آب،به عطر قوت می دهد. این احساس بسیار خوشایند و کاملاً توهین آمیز است ، زیرا هیچ کس بوی آن را در اطراف شما احساس نمی کند. درحقیقت یک حباب با بویی صمیمی و پوستی ایجاد می کند ، درست مثل این که از حمام خارج شده باشید و بوی تمیز پوست خود را حس کنید ، که هنوز یادآور ژل حمام است.

من نمی توانم بگویم که سی اند سان این کاداکس بوی طبیعی می دهد ، اما می تواند نمایشی انتزاعی از بوی هوا در اطراف یک روستای مدیترانه ای در کنار آب باشد. شاید برای اطلاع از این موضوع مجبور باشم به کاداکس سفر کنم. سی اند سان این کاداکس بیانیه نیست. بسیار خجالتی و کوتاه مدت است ، اما من فکر می کنم بسیاری از مردم به دنبال همین هستند و بوی آن بسیار خوب است ، در حالی که ماندگار است (چند ساعت یا بیشتر). و من فکر می کنم جایی برای این نوع عطرها وجود دارد ، آنهایی که عملکردی در یک لحظه خاص ، قیمت اندک و شخصیتی لطیف دارند ، زمانی که شما به دنبال یک تجربه آرامش بخش هستید ، نه یک تجربه لوکس.

الموندو
معرفی عطر باند شماره 9 دوبی بلو دیاموند 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *