دانستنی های عطر

عطر ادکلن ممو پاریس سینترا ۲۰۲۰

سینترا جدید و ساخته شده توسط ۲۰۲۰ عطر ادکلن ممو نوعی تمایل به مشروبات الکلی است که مرا از بین برد. همانطور که بسیاری از کاربران الموندو اشاره کرده اند ، در واقع شباهتی به عطر بای کیلیان لاو بای کیلیان دارد ، اما فقط تا آنجا که ایده های بزرگ آن (شیرینی ، گل ، شکوه ، پودر ، راحتی ، غنا) پیش می رود. برداشت کیلیان از شکوفه پرتقال شیرین و آغشته به کارامل آلدئیک ، رویکردهای دوبرابر به توافق می رساند ، اگر گل نه خرس ، ترکیب ایده های بلند.

Sintra Memo Paris for women and men 2 - عطر ادکلن ممو پاریس سینترا 2020

Sintra Memo Paris for women and men

در مقابل ، سینترا از تمام غنای عشق برخوردار است اما با توجه بیشتر به کنتراست و تعادل اعدام می شود. گاردنیا در این یادداشت ها ذکر نشده است ، اما موضوع گل به دلیل شکوفه های سبز سبز رنگی که نرولی ، پتیت دانه و ترنج به هسته هندلی کرکی رایحه وارد می کنند ، به عنوان شکوفه پرتقال و ترکیبی گاردنیا ظاهر می شود. برای این منظور ، من در مقایسه با کیلیان ، عطرهایی مانند تاور سُتو لا لونا گاردنیا توسط تاور یا حتی ایسابی گاردینیا را نزدیکتر می کنم. یک پیوند قوی دیگر وجود دارد که باید با کستس ۲ (که سیاه است) اکنون متوقف شده است ، برای یادداشت پودری دلپذیر ترکی که در گل و گیاهان شناور است ، مسخره شود.

همراهی قلب گل ، یک یادداشت گل ختمی است که به طرز شگفت انگیزی به گل یاس و دارچین خورده و شیر گرم ، عسل و بریوش را به بینی من پیشنهاد می کند. این دستورالعمل ها ممکن است سنگین به نظر برسند ، اما در مخلوطی از شکوفه پرتقال و نرولی سبک و شیرین می شوند و مرتباً در میان نوشیدنی های صبحانه خوب و لرزش جنگل در شب ، مرطوب و با شهد در حال نوسان هستند.

الموندو
عطر ويكتور اند رولف & فلاور بامب رابي اركيد

Sintra Memo Paris for women and men 3 - عطر ادکلن ممو پاریس سینترا 2020

عطر ادکلن ممو پاریس سینترا ۲۰۲۰

عطر سال ۲۰۲۰ می باشد و در گروه بویایی شرقی گلی که عطرهای بسیار جذابی را در خود جای داده است، قرار دارد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، میوه‌های قرمز، برگ درخت نارنج، بهار نارنج، رز ، یاس، دارچین ، شیر ، صمغ گیاهی ، شکوفه پرتقال ، پف نبات، وانیل ، مشک ، سدر ، کارامل اشاره کرد.

اسانس اولیه : ترنج – میوه‌های قرمز- برگ درخت نارنج – بهار نارنج
اسانس میانی : رز- یاس- دارچین- شیر -صمغ گیاهی- شکوفه پرتقال
اسانس پایه : پف نبات- وانیل -مشک- سدر- کارامل

شما واقعاً می توانید در این بو گم شوید – سعی کنید به یک ناحیه از ترکیب توجه کنید و ببینید که چگونه می تواند باعث از بین بردن تمام اتصالات بین یادداشت ها و پیشنهادهای نتی شود که در هرم نیستند اما خود را یکسان نشان می دهند. حال و هوای آن بسیار مجلل و آرام است ، و در همان ذهنیت استخر هتل ۵ ستاره در آفتاب ظهر یا لحظه ای آرامش قبل از رفتن به یک شام رسمی نشسته است. ساندا خامه ای گلهای سفید پر از نور خورشید و نتهای دسر شناور رایحه ای خوش بینانه ایجاد می کند که هنوز هم احساسات و انسانیت زیادی راجع به آن حفظ می کند. من نمی توانم این مورد را به اندازه کافی برای دوستداران شکوفه پرتقال ، گلهای شیرین یا کسانی که با پیچ و خم از خوراکی های خوراکی لذت می برند ، توصیه کنم.

الموندو
عطر مشترک پئوسیم لاست واندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *