دانستنی های عطر

برند جدید عطر ادکلن کارایون سند سرویس

برند کارایون مارک جدیدی از سوئد است که توسط نیکلاس لیدین و کریستین گوستافسون ، خالقان و مغز متفکران آگونیست ، علامت تجاری معروف که برای خوانندگان ما شناخته شده است ، تاسیس شد. آفرینش جدید آنها از نظر طراحی و موقعیت بسیار قابل دسترس تر است ، با هدف اصلی “نشان دادن تفاوت بین عطر خوب و عالی” و ایجاد عطر “برای لحظات دنیای واقعی”. شعارهای معروف “فراتر از جنسیت” را به این معادله ، ۱۰۰٪ مواد گیاهی و این واقعیت که محصولات هرگز روی حیوانات آزمایش نمی شوند اضافه کنید و مفهوم کلی نام تجاری را دریافت خواهید کرد.

CRA YON Sand Service Mountains and Oceans in a Box of Crayons 4 - برند جدید عطر ادکلن کارایون سند سرویس

بسته بندی در واقع یک جعبه مداد رنگی را یادآوری می کند ، هر عطر (در حال حاضر فقط سه عدد وجود دارد) دارای کد رنگ خاص خود است. قرار بود معرفی بزرگ این برند در آوریل سال گذشته انجام شود ، اما به دلایل مشخص ، همه اینها به روشی کاملاً محدود اتفاق افتاد. با وجود این ، مجموعه به زودی به طور گسترده تری راه اندازی می شود. در همین حال ، عطاری ها در سراسر جهان مشتاقانه حساب اینستاگرام این برند را دنبال می کنند. من شخصاً از تصاویر قطعاً روزمره ، هرچند دمدمی مزاج آنها ، واقعاً لذت می برم.

Sand Service Cra yon for women and men 2 - برند جدید عطر ادکلن کارایون سند سرویس

سند سرویس ترکیبی است که به سبک “طاقچه اولیه” ارائه شده است ، جایی که می توانید اشاره ای به اولین عطرهای برند کام د گارکونس و همچنین سایر رایحه های نسبتاً غیرمعمولی داشته باشید ، که تا لحظه ای که مارک های طاقچه تصمیم گرفتند همه اینها را به فرمت ” تیوب رز سنشوال / مجنون کهربا / وتیور ریاضت / انجیر سبز” محدود کنید.

به نظر من جذابیت اصلی سند سرویس این است که ، در حالی که از ترکیبات بسیار رایج استفاده می شود و دقیقاً به دلیل یافتن تعادل مناسب بین آنها ، سازندگان موفق شده اند تاثیری نسبتاً سورئالیستی داشته باشند. نتیجه نهایی به طور متناقضی هر دو آشنا است (هیچ احساسی از چیزی کاملا مصنوعی وجود ندارد) ، اما از طرف دیگر ، شما نمی توانید آن را با چیزی کاملاً ملموس از دنیای واقعی مقایسه کنید. فقط یک ربع قرن پیش ، می توان به راحتی با برخی تصورات تکنوکراتیک به عطر و طعم دسترسی پیدا کرد ، اما از آنجایی که این عکس کاملاً مد است ، “هرم” چیزهایی را به ما نشان می دهد که درک آنها بسیار آسان است ، اما ، افسوس ، چیزهایی که به طور کلی هیچ ترکیبی از ترکیب را روشن نکنید.

الموندو
معرفی عطر دیفرنت کمپانی رز پویوری 2020

Sand Service Cra yon for women and men 1 - برند جدید عطر ادکلن کارایون سند سرویس

صادقانه بگویم ، این یکی از موارد نادر است که عطر آنقدر جامد است که هیچ کس تمایل به تجزیه و تجزیه و تجزیه آن ندارد ، زیرا به سختی می تواند فرد را به درک اصل عطر یا احساساتی که برانگیخته می کند نزدیک کند. من می گویم که این ویژگی در واقع یکی از موارد اصلی در صنعت عطاری است: “یک عطر عالی” چیزی است که بیشتر از مجموع قطعات آن باشد. به من اجازه دهید در مورد عطر از قسمت پایین ، تا بالا کار کنم.

آنچه که در پایان ، در پایان بازی به دست می آوریم ، یک توافق هوشمندانه است که تا هر جزئیات اندکی تفکر شده است ، و شخصیت منحصر به فرد خود را تا آخرین ثانیه حفظ کرده است. این ترکیب فاقد هر چیزی است که برای “طول عمر بیشتر” اضافه شود. بسیاری از ما با شرایطی آشنا هستیم که پس از شروع واضحی که به سرعت از بین می رود ، مجبور می شویم که به عنوان پاداش ناخواسته در مقابل توافق نامه پایه مقاومت کنیم.

CRA YON Sand Service Mountains and Oceans in a Box of Crayons 3 - برند جدید عطر ادکلن کارایون سند سرویس

پایه و اساس سند سرویس یک سازه چوبی است که بر پایه (ناگارموتا سیپریول)،  (سیپروس اسکاریوس) ساخته شده است ، ماده ای چند وجهی و به خودی خود بسیار خوشبو ، و گاهی اوقات به نظر می رسد که سیپریول به تنهایی کافی است. احتمالاً این دقیقاً دوز سخاوتمندانه سیپریول است که فضای نسبتاً نوستالژیکی این عطر را شکل می دهد و یادآور عطرهای خوش طعم سالهای گذشته است.

سیپریول به انسان احساس “جنگل های گرانبها” می بخشد ، زیرا هم از شخصیت وتیور برخوردار است (که به خودی خود یک ماده چند وجهی است) ، هم از تفاوت های ظاهری چرم (که در اینجا با دقت بسیار دقیق تنظیم شده بود) و هم از نظر خاکی بودن پچولی و جلوه جعبه ریزه لاکی قدیمی. دومی اغلب هنگامی که فرد سعی در ایجاد سازگاری عود بر پایه سیپریول دارد استفاده می شود. در مورد ما ، اثر یک قطعه صاف و صیقلی از انواع مختلف چوب گرانبها با مواد کهربا ، آکورد مشک و چوب صندل ایجاد می شود (در اینجا تمایل دارم با کسانی که آن مرحله خاص از عطر را شبیه به عطر ادکلن له لابو سانتال ۳۳ ، در حالی که رنگ اصلی چوبی خشک توسط مداد رنگی / چوب درخت سرو چوب پشتیبانی می شود.

الموندو
عطر والنتینو بورن اين روما كورل فنتسي

CRA YON Sand Service Mountains and Oceans in a Box of Crayons 1 - برند جدید عطر ادکلن کارایون سند سرویس

یکی دیگر از نقاط روشن پالت عنبیه است و در سرویس شن و ماسه فاقد هر نوع خاصیت پودری یا آرایشی است. در این عطر ، اساساً یک نقل قول مستقیم از آیریس سیلفر میست است و به عنوان یک ادامه منطقی از تجسم چوبی توافق اصلی است. علی رغم موارد فوق ، ترفند اصلی رایحه در “پر کردن” آن است – سازگاری تقریباً نامرئی و “غیرقابل شناسایی” که باعث ایجاد فضا ، حجم و عرض رایحه می شود. این بلوک چوبی عظیم را به چیزی بدون وزن ، به احساس هوای آزاد تبدیل می کند. جایی در کنار آن ، ما کیفیت مواد معدنی سبک ترکیب را نیز پیدا می کنیم. در واقع ، این عطر چیزی دارد که احساس t را برمی انگیزد بیرون زدن ماسه یا پابرهنه راه رفتن در ساحل.

Sand Service Cra yon for women and men 2 1 - برند جدید عطر ادکلن کارایون سند سرویس

در قسمت بالای آن ، ترکیب با تراکم برگ بنفشه ، نه چندان هوشمندانه ، تازه ، با نوعی تردی خیار تقریباً قاب بندی شده است. هل باحال و یک آکورد میوه ای بسیار غیرمنتظره که لحظه ای را به یاد می آورد که یک نفر به پوست خرمالوی رسیده و شیرین گاز می زند. به نظر من سند سرویس عطر و بوی عالی روزمره است. این واقعاً جنسیتی خنثی است و به سختی کسی را آزرده می کند. وعده اصلی آن طراوت و سبک بودن است. با این حال ، کاملاً عاری از هرگونه “ماده شوینده لباس” است. علیرغم اینکه بسیار ظریف است ، از شخصیت و منحصر به فردی برخوردار است و سرنوشت آن بسیار قابل تشخیص است.

الموندو
عطر زنانه توني براكستون برث

عطرهای برند کارایون به زودی در قفسه های فروشگاه قرار می گیرند (اما دقیقاً چه موقع و از کدام فروشگاه ها مطلع خواهیم شد) یک پرچم ۵۰ میلی لیتری ۹۰ دلار آمریکا قیمت دارد و نمونه ها و یک بسته سه نسخه ای با اندازه سفر (هر کدام ۱۰ میلی لیتر) نیز موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *