دانستنی های عطر

عطر جدید سانا جاردین پاریس وانیلا نومد

Vanilla Nomad Sana Jardin for women and men

رایحه ای جدید از سانا جاردین پاریس: وانیلا نومد
عطرهای جدید
نویسنده الموندو

سانا جاردین یک خانه عطر لوکس اجتماعی است که در سال ۲۰۱۷ توسط امی کریستسن سی احمد با هدف استفاده از عطرهای تمیز و پایدار به عنوان وسیله ای برای تأثیرات اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی زنان با دسترسی محدود به کار تاسیس شد. ایمی مجموعه ای از اقلام لوکس را بر اساس عشق مادام العمر خود به عطر ، که توسط بسیاری از سفرها در خاورمیانه پرورش یافته بود ، و تمایل خود برای کمک به زنان در مراکش که برای برداشتن مشاغل خود گل برداشت می کنند ، آغاز کرد. هر عطر دارای ۱۵-۲۰٪ روغنهای ضروری از مشاغل مراکشی مانند شکوفه پرتقال ، گل رز و یاسمن است.

سانا جاردین پاریس وانیلا نومد - عطر جدید سانا جاردين پاريس وانيلا نومد

سانا جاردین از همان ابتدا با عطرساز مشهور بین المللی کارلوس بنائم همکاری کرد ، که ما او را از بسیاری از ساخته های خانه هایی مانند بولگاری ، فردریک مال ، ایو سنت لورنت ، پرادا و بسیاری دیگر می شناسیم. این فلاکون ها توسط نام بزرگ دیگری در صنعت عطر ، پیر دیناند ، طراحی شده اند و کاملاً از شیشه بازیافت شده ، با کلاه بازیافتی ، مطابق با اخلاق “تجمل پایدار” در تجارت او ایجاد شده است.

ویرایش جدید برای سال ۲۰۲۱ وانیلا نومد است ، با الهام از سفرهای ایمی در صحرای آفریقای شمالی ، جایی که بخور وانیل به عنوان مراسم شب سوزانده می شد و احساس آرامش و قدردانی را برمی انگیزد. نتیجه یک عطر است “با الهام از تجسم سبک زندگی عشایری ، در اطراف آتش سوزی حلقه زده است ، جایی که سکوت ابدی با صدای آرامش بخش اردوگاه روبرو می شود. هنگام آماده سازی شام ، بخور تند وانیل و چوب صندل سوزانده شد و نوازندگان گناوا نواختند . برای یک لحظه اینطور به نظر می رسید که ریتم زمین بیش از هر چیز آشکار شده است. “

Vanilla Nomad Sana Jardin for women and men 1 - عطر جدید سانا جاردين پاريس وانيلا نومد

Vanilla Nomad Sana Jardin for women and men

“وانیل به عنوان رایحه ای نشاط آور ، گرم و” شاد “شناخته می شود ، اما یکی از ویژگی های کمتر شناخته شده آن به عنوان یک داروی جنسی است. عشایر وانیلی جنبه فریبنده این ادویه ملایم را با نت های حسی از چوب صندل مطلق و نرم یاسمن نشان می دهد. ، با پایه گرم و خاکی وتیور و نعناع هندی. ” -اطلاعات مطبوعاتی

الموندو
عطر های جدید برند نئاندرتال دم و آس

بالا: ترنج ایتالیایی ، روغن گشنیز ، روغن هل
قلب: یاسمن مطلق. ، رزین بنزوئین سیام ، رزینوئید اولیبانوم
پایه: چوب صندل ، وانیل ، وتیور هائیتی ، روغن پچولی

وانیلا نومد از طریق وب سایت نام تجاری در یک غلتک ۱۰ میلی لیتری (۳۰ دلار آمریکا) و یک فلاسک اسپری ۵۰ میلی لیتری (۱۴۵ دلار) ارائه می شود. نمونه ۲ میلی لیتری (۷.۵۰ دلار) یا مجموعه نمونه (۳۹ دلار) نیز می توانید از طریق سایت سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *