دانستنی های عطر

عطر مردانه کولون وایکینگ کرید

برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ ، برند کرید مفتخر است که عطر مردانه وایکینگ کولون را ارائه دهد. عطری معطر از فجر که ترکیبی از شادابی یک ادوپرفیوم و لبه نشاط آور ادکولون است. جدیدترین ساخته اولین وایکینگ راه اندازی شده در سال ۲۰۱۷ است. این عطر توسط عطر سازان نسل ۶ اولیویه کرید و پسرش اروین خلق شده است ، کیمیاگری استادانه از چوب صندل خشک ، ترنج و علف خاکی است. ترکیبی واقعی از مرکبات با نت های معطر قلب که با پایه چوبی ترکیب می شوند.

Viking Cologne Creed for men 2 - عطر مردانه کولون وایکینگ کرید

Viking Cologne Creed for men

عطر مردانه کولون وایکینگ کرید

این عطر رایحه ای جهانی است که برای کاوشگر مدرن تجسم می یابد که شاهکارهای آن فقط آغازین است زیرا مناظر طبیعی ما به مناطقی تبدیل می شوند که هنوز کشف نشده اند. این یک ادو پرفیوم جسور ، تازه و معطر است که از یک ماجراجویی نوردیک اسپرینگ تایم الهام گرفته شده است.
“وایکینگ کولون بیداری دوباره از ماههای تاریک زمستان را به تصویر می کشد – طغیانی طراوت آور ، در اولین نور بهار ، که از زمین کوه بیرون می آید و هنوز کشف نشده است. آبشارهای بزرگ از ابرها سرشار از زندگی و سرشار از زندگی هستند. جنگل های همیشه سبز ، تپه های نوردی و دریاچه های کاملاً شفاف ، مملو از فرصت های سنگین ، در حالی که سفر بی حد و مرز شما آغاز می شود ، در انتظارند. ” – مارک کرید توضیح می دهد.

Viking Cologne Creed for men 1 - عطر مردانه کولون وایکینگ کرید

عطر مردانه کولون وایکینگ کرید

Viking Cologne Creed for men

نت بالا: ترنج ، لیمو ، نارنگی ماندارین ، فلفل صورتی

الموندو
عطر و نت های مشروبی با بوی شراب

نت قلب: شمعدانی ، اسطوخودوس ، جوز هندی ، رزماری ، مریم گلی

نت پایه: چوب صندل ، کندر ، پاچولی ، چوب سرو ، وتیور

Viking Cologne Creed for men 3 - عطر مردانه کولون وایکینگ کرید

“عطر و ادکولون وایکینگ کولون برای ما یک وسواس بوده است. آنقدر به ; کرید دی ان ای نزدیک است که ما می خواستیم پیچ و تاب وایکینگ را برای تابستان کشف کنیم ، جایی که طراوت از عطر می پیچد و بوی انرژی دهنده ای پر از ماجراجویی می دهد. – اروین کرید. در بطری نمادین Creed که بلافاصله قابل تشخیص است ، درخشش پرتقال همراه آتشین وایکینگ خود را در کنار هم قرار می دهد ، که باعث ایجاد این نوع خنک کننده می شود. علاوه بر بطری نارنجی ، این عطر در جعبه کلیدی Creed و در سایه ای مکمل قرار گرفته است.

جدیدترین ادکولون وایکینگ به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۲۳۰ پوند و ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۱۶۵ پوند در دسترس است. این عطر در هر دو سایز جهانی در Creed Boutiques و Creed Retailers از اول ماه مه ۲۰۲۱ عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *