دانستنی های عطر

عطر زنانه میلر هریس ویولت ایدا

ویولت آیدا میلر هریس: یک عطر بنفش بسیار غیرمعمول

 عطر زنانه میلر هریس ویولت ایدا

Violet Ida Miller Harris for women

عطر Violet Ida توسط Miller Harris در ابتدای سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد. عطری است بنفش، اما بسیار غیر معمول. با تمام عشقی که به بنفشه دارم تا به حال همچین چیزی ندیده بودم. رایحه لطیف ترنج به رایحه آب نباتی-لیمویی تبدیل می‌شود، که یادآور عطر مشروب و لیموی شکری است و سپس به یک کیک هویج تازه و خوشمزه زیر لعاب خامه‌ای تبدیل می‌شود.

به میل شیرینی‌پز، کیک با بنفشه تزئین می‌شود: در کنار بنفشه‌های شیرین، بنفشه‌های واقعی و بزرگ پارما وجود دارد. رایحه پودری ظریف آنها با وانیل-بادام و همچنین پودری هلیوتروپ مخلوط می شود. ابری از مه زنبق در اطراف معلق است: عطرساز از هر دو، ریشه و توهم گل استفاده کرده است.

با وجود نت های لذیذ، ویولت آیدا شیرین نیست. نرم، نوازشگر، آرام و ساکت است. تقریبا هیچ دنباله ای ندارد، اما بسیار ماندگار است. حضور آرام و ظریف آن را برای مدت بسیار طولانی احساس خواهم کرد. فقط شما و یک فرد بسیار نزدیک به شما عطر خود را احساس خواهید کرد.

ویولت آیدا به آیدا آرنولد، شخصیت اصلی فیلم برایتون راک گراهام گرین که در سال ۱۹۳۷ منتشر شد، تقدیم شده است. آیدا چهل ساله یا نزدیک به پنجاه است، اما فقط او از آن خبر دارد و بقیه فقط می توانند حدس بزنند. در واقع سن مهم نیست زیرا آیدا مظهر عشق به زندگی و سخاوت است: او به راحتی از پول جدا می شود و عشق خود را می بخشد و به همین راحتی آن را فراموش می کند. او ناامیدی را بدترین گناه می داند. او معتقد است که در پایان همه چیز خوب خواهد شد. حتی اگر به وضوح نمی تواند …

الموندو
عطر جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

Violet Ida Miller Harris1 - عطر زنانه میلر هریس ویولت ایدا

“زندگی نور خورشید بود روی میله های تخت برنجی، پورت یاقوت، جهش قلب زمانی که خارجی که از آن حمایت کرده اید از پست عبور می کند و رنگ ها بالا می روند. رژه، مردن چه حسی داشت اگر از گل غرولند کنی؟

فرد گل نمی خواست، او می خواست و ناراحتی لذت بخشی که او در هنکی احساس کرده بود، بازگشت. او زندگی را با جدیت مرگباری پذیرفت: او آماده بود برای هر کس ناراحتی ایجاد کند تا از تنها چیزی که به آن اعتقاد داشت دفاع کند. برای از دست دادن معشوق “قلب های شکسته” خود می گفت: “همیشه خوب شو” تا معلول شود. او به شما می‌گفت: «خوش شانس هستم که اصلاً زنده‌ام». چیزی خطرناک و پشیمان کننده در خوش بینی او وجود داشت، خواه در هنکی می خندید یا در مراسم تشییع جنازه یا ازدواج گریه می کرد.

صادقانه بگویم، من نمی توانستم از کار گراهام گرین قدردانی کنم. و من برایتون کندی را دوست ندارم، و از آیدا خوشم نمی آید، حتی نمی فهمم چرا آنها تصمیم گرفتند این عطر را به او تقدیم کنند. اما شاید من نشانه هایی را که برای فرهنگ و تاریخ انگلیسی مهم هستند، دریافت نمی کنم؟ شاید ایدا آرنولد برای خوانندگان انگلیسی به همان اندازه قابل تشخیص باشد که قهرمانان دوزخی داستایوفسکی یا دختران تورگنیف برای روس ها هستند؟

ایدا آرنولد برای میلر هریس زنی است که “در موهایش بنفش می پوشد و نشان دهنده خوبی، سرسختی و اخلاق است.” شیرینی ویولت آیدا قرار است نمادی از مهربانی و گرمی آیدا باشد، در حالی که نت‌های رژلب بنفش پودری حسی بودن او را به ارمغان می‌آورند. ویولت آیدا برای تداعی تصویر زنی با کفش های پاشنه بلند، حس لمس گونه های پودری نرم او، طعم رژ لب در بوسه روی اسکله، همراه با موسیقی دهه ۳۰ و پاشیدن آب طراحی شده است. در ساحل سنگریزه ای برایتون

الموندو
معرفی عطر ضد استرس برند نو -فورست لانگس

Violet Ida Miller Harris 1 - عطر زنانه میلر هریس ویولت ایدا

نت زنگ دار ترنج باید با صداهای فاکسترات ارتباط برقرار کند و مه روشن عنبیه باید تصویر نوعی پارچه ابریشمی را تداعی کند که با حرکات به سمت بالا پرواز می کند. میلر هریس ویولت آیدا را به عنوان یک عطر نوستالژیک معرفی می کند. و آنها امیدوارند که حس لامسه ای از گرما، یک آغوش آرامش بخش به شما بدهد.

در واقع، با وجود نت هلیوتروپ که تمایل دارد به عطر حسی رترو بدهد، ویولت آیدا رایحه ای بسیار مدرن است. قبلاً چنین عطرهای آرام و لطیفی با چنین مجموعه ای از نت های عجیب و غریب ساخته نشده بود: کیک هویج، کیک خامه ای، بنفشه و مقدار زیادی پودر … میلر هریس، مثل همیشه، اصالت را نشان می دهد.

این بار لطافت را نیز ساطع می کند. آنها توانستند رایحه ای بسازند که حس یک آغوش گرم را القا کند. از صبح تا عصر، ویولت آیدا شما را در پیله‌ای از رایحه کرکی ملایم بنفشه و هلیوتروپ لاکتونیک می‌پوشاند. اگر از عطرهای پر سر و صدا خسته شده اید، از عطرهای گل سرخ و پرالین محور، از عود شرقی و عنبر، از عطرهای نفسانی سرکش از چرم و زعفران – ویولت آیدا را امتحان کنید. این عطر به صورت نیمه‌تونی ساخته می‌شود. و خسته شدن از آن به سادگی غیرممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *