دانستنی های عطر

عطر جان وارواتوس ایکس ایکس ارتیسان تیل

عطر مردانه جان وارواتوس ایکس ایکس ارتیسان تیل

XX Artisan Teal John Varvatos for men

خط عطر جان وارواتوس به تازگی عطر جدیدی را معرفی کرده است که به عنوان خلقتی دریایی، تازه و معطر با الهام از جشن سبک و موسیقی معرفی شده است. قلب و روح برند جان وارواتوس.

John Varvatos XX Artisan Teal متعلق به خط Artisan است که با John Varvatos Artisan در سال ۲۰۰۹ آغاز شد و پس از آن Artisan Black، Artisan Aqua، Artisan Blu، Artisan Pure و XX Artisan قرار گرفتند.

این بطری، ماجراجویانه و حرفه‌ای، مهارت‌های حرفه‌ای را با طناب بافته‌شده در پوشش شیشه‌ای الهام‌گرفته از دریا تداعی می‌کند. این رایحه پر جنب و جوش و آبزی به راحتی در یک روز معمولی یا ماجراجویی بعدی شما تزئین می‌شود. با الهام از حالات تازه و ساحلی، لیمو مرکباتی و رزماری علفی روزنه‌ای درخشان ایجاد می‌کند. فلفل صورتی و نیلوفر آبی در قلب برای شور و نشاط آبزی باز می‌شوند. چوب معدنی، نمک دریای خاکستری و مشک‌های خاص به عمق لحظاتی آرامش می‌بخشند، درست مانند امواج ریتمیک اقیانوس. رایحه‌ای تازه و دریایی که با الهام از صنایع دستی دنیای قدیم و طراحی مدرن.”

XX Artisan Teal John Varvatos for men 3 - عطر جان وارواتوس ایکس ایکس ارتیسان تیل

اولین بار در سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه شده است. و در خانواده عطری معطر آبزی قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به لیمو ترش، رزماری ، فلفل صورتی ، نیلوفر آبی ، مشک ، نمک ، چوب خیس سواحل اشاره کرد.

XX Artisan Teal John Varvatos for men 2 - عطر جان وارواتوس ایکس ایکس ارتیسان تیل

برند جان وارواتوس
سال عرضه ۲۰۲۲
گروه بویایی معطر آبزی
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه لیمو ترش، رزماری
اسانس میانی فلفل صورتی ، نیلوفر آبی
اسانس پایه مشک ، نمک ، چوب خیس سواحل
الموندو
نت های پودری در عطرسازی

John Varvatos XX Artisan Teal به صورت ۷۵ میلی لیتر ادو تویلت (۷۵ دلار آمریکا) و ۱۲۵ میلی لیتر ادو تویلت (۹۵ دلار) در میسی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *