دانستنی های عطر

عطر زنانه کاچارل یس ای ام دلیشز

عطر زنانه کاچارل یس ای ام دلیشز

Yes I Am Delicious Cacharel for women

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

رایحه ای اصیل و بسیار تند لذیذ در مجموعه یس ای ام توسط کاچارل موجود است و به تازگی وارد بازار شده است.

کاچارل یس ای ام دلیشز اثری از عطرسازان Honorine Blanc و Alexis Grugeon است که “دانش خود را برای کاچارل با تفسیر مجدد آکورد کرموزوی یس ای ام با یس ای ام دلیشز، کرموزوی جدید کاکائو: ترکیبی از شکلات و گل ارائه می کنند. حسی از عزت نفس! یک آکورد خوشمزه کاکائو و فندق که با ماندارین سبز ایتالیایی تجارت منصفانه و دم کرده گل یاس هندی Grandiflorum ترکیب شده است.”

Yes I Am Delicious Cacharel for women 2 - عطر زنانه كاچارل يس اي ام دليشز

عطر زنانه یس ای ام دلیشز متعلق به خط کاچارل یس ای ام دلیشز است که با فلکن های رژلبی شکل قابل تشخیص است. در حال حاضر، این مجموعه شامل: یس ای ام از سال ۲۰۱۸; یس ای ام پینک فرست از سال ۲۰۱۹؛ بله من شگفت انگیز هستم از سال ۲۰۲۰؛ یس ای ام گلوریس از سال ۲۰۲۱؛ یس ای ام کولکتر ادیشن از سال ۲۰۲۱ در قمقمه قرمز رنگ با چاپ حیوانی موجود است. و جدیدترین یس ای ام دلیشز که در سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد.

” یس ای ام دلیشز یک ادو پرفیوم برای همه زنانی است که به خودشان اعتماد دارند و خودشان را همان طور که هستند تصور می کنند. آنها هیچ چیز را از خود انکار نمی کنند و زندگی را کاملاً از یک طبیعت لذت طلبانه خرد می کنند. در سطح بویایی، یس ای ام دلیشز. دارای مواد با کیفیت بالا است.”

الموندو
نت‌های دودی در عطر

ترکیب یس ای ام دلیشز نوید لذت واقعی لذیذ را می دهد. رایحه غلیظ شکلاتی، آکورد نویزت، لمس آبدار ماندارین سبز و پرتقال شیرین – همه با شکوفه های سفید دوست داشتنی، گل های یاس هندی، و گاردنیا ترکیب شده اند. تقویت کرم و گرما توسط اسانس چوب صندل ارائه می شود.

Yes I Am Delicious Cacharel for women 4 - عطر زنانه كاچارل يس اي ام دليشز

عطرسازان: Honorine Blanc و Alexis Grugeon

رایحه اولیه: هل، ماندارین سبز، آکورد نویزت (کاکائو و فندق)
نت میانی: پرتقال، یاس هندی، گاردنیا
رایحه پایه: اسانس چوب صندل، آکورد شکلات تلخ

Yes I Am Delicious Cacharel for women 3 - عطر زنانه كاچارل يس اي ام دليشز

“رایحه نمادین به شکل رژ لب با طعم شکلاتی مجلل دوباره تجسم شده است: رنگ های قهوه ای گرم و یک بطری شیشه ای مات زیبا برای لذتی غیر قابل مقاومت. قدرت عشق به خود را بچشید!”

یس ای ام دلیشز به صورت یک بطری اسپری مسافرتی ادو پرفیوم ۱۰ میلی‌لیتری و عطرهای ادوپرفیوم ۳۰ میلی‌لیتری، ۵۰ میلی‌لیتری و ۷۵ میلی‌لیتری موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *