دانستنی های عطر

عطر آکوا دی پارما عود اند اسپایس

عطر آکوا دی پارما عود اند اسپایس

Acqua di Parma Oud & Spice

نویسنده: الموندو

جدیدترین عطر مجموعه سیگنیچرز اف د سان توسط اکوا دی پارما در جولای ۲۰۲۱ ارائه شده است که ترکیبی از هماهنگی عود قوی و نت های تند و گرم است. عود اند اسپایس پس از عطرهای امبرا ، کاملیا ، لدر ، اوسمانتوس ، عود ، کوارسیا ، ساکورا ، ساندالو ، وانیلیا و یوزو به عنوان یازدهمین خلق این لاین تولید می شود. “ادوپرفیوم پرفیوم سیگنیچرز عود & اسپایس نشان دهنده تخصص هنری اکوا دی پارما در مورد ترکیب عطرهای جذاب است. در اصل رایحه عود وجود دارد ؛ اما بسیار نادر که این روغن از چوب آگار استخراج شده است -. این گیاه با ادویه جات گرم و میوه های آفتابی ترکیب می شود و جلوه ای شاداب به پوست می بخشد که برای قدردانی از آن نیازی به علاقه مندی به عطر ندارید. “

Oud Spice Acqua di Parma for men 1 - عطر آکوا دی پارما عود اند اسپایس

Oud & Spice Acqua di Parma for men

در ابتدای ترکیب ، گل رز با تمشک شیرین شده و با ترنج برجسته می شود ، در حالی که قلب ادویه جات گرم ، دارچین ، فلفل صورتی و میخک را ارائه می دهد. این پایه عمق و گرمای چوب ها و رزین ها را فراهم می کند و روغن چوب آگار را با نعناع هندی و لبدانوم ترکیب می کند. عود اند اسپایس، که اولین بار در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده است. و در خانواده عطری چوبی ادویه ای قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، رز ، تمشک ، دارچین ، ادویه گل میخک ، فلفل صورتی ، نعناع هندی ، لابدانیوم، عود اشاره کرد.

الموندو
عطر ماي جو جو ايندولت پاريس

 

برند آکوا دی پارما
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی چوبی ادویه ای
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه ترنج ، رز ، تمشک
اسانس میانی دارچین ، ادویه گل میخک ، فلفل صورتی
اسانس پایه نعناع هندی ، لابدانیوم، عود

عطر مردانه عود اند اسپایس به صورت ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری به قیمت ۲۰۲ یورو و به عنوان ادو پرفیوم ۱۸۰ میلی لیتری به قیمت ۲۵۰ یورو (هارودز) موجود است. این عطر در قالب های ۲۰ میلی لیتر و ۲۰۰ میلی لیتر ، مانند بقیه مجموعه سیگنیچرز سان در دسترس خواهد بود. جدیدترین طراحی همچنین دارای یک دستگاه پخش کننده قابل بازیافت و قابل جدا شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *