دانستنی های عطر

عطر آکوا دی پارما عود اند اسپایس

عطر آکوا دی پارما عود اند اسپایس

Acqua di Parma Oud & Spice

نویسنده: الموندو

جدیدترین عطر مجموعه سیگنیچرز اف د سان توسط اکوا دی پارما در جولای ۲۰۲۱ ارائه شده است که ترکیبی از هماهنگی عود قوی و نت های تند و گرم است. عود اند اسپایس پس از عطرهای امبرا ، کاملیا ، لدر ، اوسمانتوس ، عود ، کوارسیا ، ساکورا ، ساندالو ، وانیلیا و یوزو به عنوان یازدهمین خلق این لاین تولید می شود. “ادوپرفیوم پرفیوم سیگنیچرز عود & اسپایس نشان دهنده تخصص هنری اکوا دی پارما در مورد ترکیب عطرهای جذاب است. در اصل رایحه عود وجود دارد ؛ اما بسیار نادر که این روغن از چوب آگار استخراج شده است -. این گیاه با ادویه جات گرم و میوه های آفتابی ترکیب می شود و جلوه ای شاداب به پوست می بخشد که برای قدردانی از آن نیازی به علاقه مندی به عطر ندارید. “

Oud Spice Acqua di Parma for men 1 - عطر آکوا دی پارما عود اند اسپایس

Oud & Spice Acqua di Parma for men

در ابتدای ترکیب ، گل رز با تمشک شیرین شده و با ترنج برجسته می شود ، در حالی که قلب ادویه جات گرم ، دارچین ، فلفل صورتی و میخک را ارائه می دهد. این پایه عمق و گرمای چوب ها و رزین ها را فراهم می کند و روغن چوب آگار را با نعناع هندی و لبدانوم ترکیب می کند. عود اند اسپایس، که اولین بار در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده است. و در خانواده عطری چوبی ادویه ای قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، رز ، تمشک ، دارچین ، ادویه گل میخک ، فلفل صورتی ، نعناع هندی ، لابدانیوم، عود اشاره کرد.

الموندو
عطر جدید جوسی کوتور ، ویوا لا جویسی له بابلی 2020

 

برند آکوا دی پارما
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی چوبی ادویه ای
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه ترنج ، رز ، تمشک
اسانس میانی دارچین ، ادویه گل میخک ، فلفل صورتی
اسانس پایه نعناع هندی ، لابدانیوم، عود

عطر مردانه عود اند اسپایس به صورت ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری به قیمت ۲۰۲ یورو و به عنوان ادو پرفیوم ۱۸۰ میلی لیتری به قیمت ۲۵۰ یورو (هارودز) موجود است. این عطر در قالب های ۲۰ میلی لیتر و ۲۰۰ میلی لیتر ، مانند بقیه مجموعه سیگنیچرز سان در دسترس خواهد بود. جدیدترین طراحی همچنین دارای یک دستگاه پخش کننده قابل بازیافت و قابل جدا شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *