دانستنی های عطر

عطر آرماند بسی این رد بلومینگ پشن

عطر زنانه آرماند بسی این رد بلومینگ پشن

ARMAND BASI IN RED BLOOMING PASSION

جدیدترین محصول اضافه شده به مجموعه این رد برند آرماند بسی برای سال ۲۰۲۱، این رد بلومینگ پشن است که توسط عطرساز Nathalie Lorson امضا شده و برای مخاطبان جوان‌تری طراحی شده است که گل‌های میوه‌ای را با طعمی از رایحه‌های لذیذ ترجیح می‌دهند.

“این رد بلومینگ پشن اثر آرماند بسی همان حس پرشور گل سرخی را دارد که به لطف نوازش های گرم پرتوهای خورشید به تازگی شکوفا شده است. تصادفی نیست که تصویر کمپین تبلیغاتی (به بالا مراجعه کنید. ) از بدنی ترین گل ها (نوع سرخ ارکیده phalaenopsis) است که از مرکز آن بطری عطر جدید بیرون می آید. این عکس ادای احترامی عمدی است از احساسات شدید گل هایی که توسط رابرت مپلتورپ به تصویر کشیده شده است، به همان اندازه قدرتمند و خاطره انگیز. معروف‌ترین زن برهنه در تاریخ هنر: منشأ جهان اثر گوستاو کوربه. در همین حال، بسته‌بندی مقوایی سفید تصویر گلی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد به معنای واقعی کلمه از جوانی و شور در گرمای سوزان تابستان می‌ترکد.” برند توضیح می دهد

Armand Basi In Red Blooming Passion 2 - عطر آرماند بسی اين رد بلومينگ پشن

برای این پروژه منحصر به فرد آرماند بسی، ناتالی لرسون (فیرمنیچ) نت های قرمز را برای افتتاحیه ترکیب کرد. نت های میوه ای سیب بانوی صورتی، توت قرمز، انبه رسیده و ریواس. در نت های قلبی این عطر، طعم و مزه ترش میوه با حسی ترین نت های گلی ترکیب می شود. یاس، بنفشه و زنبق دره. بیان شور و اشتیاق زنانه لذیذ از نت های پایه پایدار و متقاعد کننده ناشی می شود. مشک سفید، دانه تونکا، چوب صندل و شکلات صورتی. عطر این رد بلومینگ پشن یک عطر گلی-میوه ای فوق العاده ماندگار برای خانم های جوان و همه کسانی است که پیچ و تاب پیچیده لذیذ را در ترکیبات عطر دوست دارند.

الموندو
بررسی عطر مشترک پولو ارت رالف لورن

عطرساز: ناتالی لرسون

 از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به ریواس ، سیب سرخ ، انبه ، میوه‌های قرمز، بنفشه ، یاس، گل برف ، دانه تونکا ، مشک ، چوب صندل سفید ، شکلات سفید اشاره کرد.

 

برند آرماند باسی
عطار ناتالی لارسن
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی گلی میوه ای
کشور مبدأ اسپانیا
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه ریواس ، سیب سرخ ، انبه ، میوه‌های قرمز
اسانس میانی بنفشه ، یاس، گل برف
اسانس پایه دانه تونکا ، مشک ، چوب صندل سفید ، شکلات سفید

این رد بلومینگ پشن به صورت ۵۰ میلی لیتر ادو تویلت و ۱۰۰ میلی لیتر ادو تویلت موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *