دانستنی های عطر

عطر آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا

آکوا دی پارم نسخه محدود جدید آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا را معرفی کرده است که با یک روغن ترنج بسیار خاص ایجاد شده است که با فشردن آرام پوست با اسفنج به صورت دستی تولید می شود. روغنی که بدون ماشین به دست می آید به تمام معنا با ارزش است. از نظر بویایی ، روغن ترنج s آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا به خودی خود عطر پیچیده ای است – با تفاوت های ظریف گلگون ، تلخ ، شیرین و علفی. بنابراین فرمول جدید عطر ، و مدیر هنر و تولید ، پائولا پاگانینی بر آن اصرار دارد (همانطور که می دانید ، آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا از خط آکوا دی پارما بلو مدیترانو در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد) ، برای تأکید بر زیبایی و پیچیدگی ترنج ساخته شد.

ACQUA DI PARMA Bergamotto di Calabria La Spugnatura 2 - عطر آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا

“عطری غنی ، درخشان و سرزنده که ترنج را در تمام وجوه آن جلال می بخشد. از زمان شروع عطر ، به نظر می رسد شما در یک مزرعه از ترنج هستید و به نظر می رسد میوه را با دستان خود می چینید ، و آن را با ظرافت مسواک می زنید تا خود را در پرتوی نت های خود غرق کنید. در اطراف قلب ترنج ، هر ماده ای به گونه ای تنظیم می شود که آهنگ های مختلفی را که قبلاً در برگرفته است ، عالی جلوه دهد. نت های نارنگی و نارنجی لهجه های شاداب و میوه ای خود را عالی جلوه می دهند ، در حالی که گریپ فروت برجسته آن است نتهای ترش. رنگهای سبز فرولا ، رنگهای معدنی آن را نشان می دهد و آثار گلهای شمعدانی آن ، شیرینی دلپذیر را برجسته می کند. هرم بویایی با ساختاری اصیل ، استحکام ترنج را در یک تحول حسی شگفت آور گسترش می دهد. “

الموندو
جذاب ترین رایحه های عطر

این عطر در یک بطری چینی نگهداری می شود که همچنین از طبیعتی کاملاً اختصاصی برخوردار است. این ماده با افزودن اجزای معدنی برای افزایش استحکام چینی به منظور حفظ عطر ساخته شده است. رنگ آبی شدید با افزودن کبالت به مخلوط بدست می آید. آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا که به طور انحصاری در قالب ۱۰۰ میلی لیتر طراحی شده است ، با دقت و احتیاط تا آخرین جزئیات ساخته شده است. پمپ را می توان به لطف یک صفحه پیچ از بطری جدا کرد ، که با یک روش سنگ زنی مخصوص برای آکوا دی پارما ای تی تهیه شده است این پمپ پیچ است که امکان پر کردن عطر را فراهم می کند ، به دلیل کمیاب بودن ماده اصلی ، منحصرا از بوتیک های آکوا دی پارما در دسترس است.

ACQUA DI PARMA Bergamotto di Calabria La Spugnatura - عطر آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا

بطری که یک شاهکار هنری است ، چنان شی خاص و تصفیه شده ای است که حفظ آن برای زیبایی بخشیدن به فضای داخلی خانه شخصی کاملاً طبیعی است. ” اگر هنوز متقاعد نشده اید که باید با عطر آشنا شوید ، فیلم را با توضیحات دقیق در مورد روند تولید روغن ، بطری و دلیل اقدام آکوا دی پارما در آن جهت تماشا کنید.

عطر ادکلن آکوا دی پارما برگاموتو دی کالابریا لا اسپوگنتورا ادو پرفیوم ۱۰۰ میل Bergamotto di Calabria La Spugnatura Acqua di Parma

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *