دانستنی های عطر

عطر ادکلن بریونی ادوپرفیوم اینتنس

عطر ادکلن بریونی ادوپرفیوم اینتنس
Brioni Eau de Parfum Intense Brioni for men
نویسنده: الموندو

پس از موفقیت بریونی ادوپرفیوم ، لالیک گروپ نسخه جدید این عطر را در اکتبر ۲۰۲۱ عرضه کرد. بریونی ادوپرفیوم اینتنس الهام بخش ، داستان و همکاری با عطرساز اصلی Michel Almairac است که به همراه کارین در خلق جدید کار کرده است-. نسخه اینتنس ، همانند سال گذشته ، از پیچیدگی و کت و شلوار بریونی سفارشی به عنوان ارتباط عالی با خود عطر حمایت می کند. همانطور که اعلام شد ، عطری است که مانند یک تاکسیدو کامل طراحی شده است!

این رایحه نشان نهایی ظرافت مردانه است-ترکیبی از شیک رومی بی تکلف و دانش بی نظیر ایتالیایی. با توجه به افسانه هایی که از سال ۱۹۴۵ ساخته شده است ، زیبایی بریونی براحتی لباس های مردانه را با سهولت و مدرنیته تزریق کرده است.تاکسیدوهای افسانه ای مجلس که در سراسر جهان روی فرش های قرمز دیده می شوند ، شهرت خود را به عنوان اصلی ترین مقصد لباس مجلسی عصرانه برای مردان صاحب سبک ، از ستارگان هالیوود گرفته تا سران کشورها ، محکم کرده اند. بی عیب و نقص و استادانه ساخته شده ، در ابریشم های مشکی یا رنگ های جسورانه الهام گرفته از غنای جشن روم ، گواهی بر هنر و میراث بریونی است.برای مطابقت با نمادین ترین قطعه ، هوس مفتخر است که دومین اپوس را در کمد لباس عطری خود ارائه می دهد. آخرین لمس نامرئی و حسی به خط معتبر لباس شب آن. این ماده با مواد پایدار درجه یک غنی شده است و در یک بطری شیشه ای براق و سازگار با محیط زیست نگهداری می شود.

الموندو
عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلو

Brioni Eau de Parfum Intense Brioni for men 3 - عطر ادکلن بريوني ادوپرفيوم اينتنس

یک امضای معطر جدید از جنبه های متفاوت و احساسی افسانه مدرن بریونی ادوپرفیوم اینتنس رونمایی می کند. “ادوپرفیوم اینتنس جدید ما امکانات جادویی یک عصر رومی را با شروع شب آشکار می کند. این رایحه عطری است پر از انتظار و جذابیت حسی. “

برای پیشنهاد جدید مجلس ، استاد عطرساز میشل آلمایراک با کارین وینچون اسپنر ، شاگرد وی پانزده سال پیش ، همکاری کرده است. این دو با نوربرت استامپفل ، مدیر طراحی بریونی ، در گراس همکاری نزدیک داشتند.بریونی ادوپرفیوم دارای یک فرمول کوتاه و ساده است که تعادل کاملی از ترکیبات با دقت و مواد غنی را ارائه می دهد. مستر پرفیومر توضیح می دهد: “با رعایت استانداردهای بالای مجلس ، ما بهترین کیفیت مواد اولیه خود را که از اول شب تا صبح باقیمانده و خود را نشان می دهد ، برجسته کردیم.”

روح این عطر از برخورد تصادفی یک مرد با لباس شب بریونی و زنی که عاشق یکدیگر شده اند الهام گرفته شده است. پس از یک شب میل شدید ، سحر نت ها و دیدگاه های جدیدی را آشکار می کند. تازه مثل نسیم غروب آفتاب ، روشن با روشن شدن شهر با روشن شدن شب ، درخشان مانند یک لیوان پروسکو. در نتهای خنک افتتاحیه ، دو روغن مرکبات درخشان ایتالیایی ، ترنج فلفلی* و نارنگی آبدار* با دانه فلفل صورتی معطر* مطابقت دارد. سین-سین. بگذار عصر شروع شود

نعناع خاکی* به اندازه یک ژاکت مخملی صاف و سکسی* عطر را با ظرافت و طراوت ممتاز می کند. زعفران غنی نخ های معطر جیر خود را در پارچه بویایی سرسبز می بافد. سیب سبز فلاش نور مویر ابریشمی را اضافه می کند. تجمل را تجربه کنید.مردانگی شدید و متفکرانه عود. رایحه گرم پوست آمبروکسان. آغوش بی نظیر وانیل. خشک شدن بسیار پیچیده اسرارآمیزترین و احساسی ترین جنبه انسان بریونی را آشکار می کند. تسلیم شب باش. بریونی ادوپرفیوم اینتنس غنی ، پر جنب و جوش ، با ماندگاری طولانی ، به زیبایی یک تاکسیدو کامل-و به همان اندازه جذاب ، عطری است که حضور شما را با یک مسیر فراموش نشدنی مشخص می کند. زیرا بخشی از شخصیت شما می شود – هاله ای از یک افسانه.

الموندو
عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانه

“در راستای سیاست بریونی برای تهیه پارچه های پایدارتر از تأمین کنندگان ایتالیایی ، مجلس روی استفاده از مواد سازگار با محیط زیست و اجتماعی متمرکز شده است. در بریونی ادوپرفیوم اینتنس ، مولکولهای ساخته شده توسط انسان توسط شیمی سبز با دقت از محیط زیست آگاه انتخاب شده اند. اینها با مواد طبیعی پایدار مخلوط شده اند که توسط خانه عطر روبرتت مستقر در گراس تهیه شده است.

این عطر فاقد هرگونه رنگ مصنوعی ، گیاهی ، بدون ظلم است و در فرانسه ساخته شده است ، هم در پاریس ، محل تشکیل آن ، و هم در گراس ، جایی که کنسانتره تولید می شود. الکل مورد استفاده نیز طبیعی ، گیاهی است و در فرانسه از مواد کشاورزی مانند چغندر و گندم تولید می شود. حاوی GMO نیست و روی حیوانات آزمایش نشده است. “

Brioni Eau de Parfum Intense Brioni for men 2 - عطر ادکلن بريوني ادوپرفيوم اينتنس

نت های آغازین: ترنج کالابریایی ، نارنگی ایتالیایی ، فلفل صورتی
نت میانی: نعناع اندونزیایی ، زعفران ، سیب سبز
رایحه پایه: عود ، آمبروکسان ، وانیل

عطر بریونی ادوپرفیوم اینتنس در یک فلاکون با همان سبک نسخه قبلی ، ، در حال حاضر در شیشه مشکی موجود است. “بطری شیشه ای سنگین با تکرار الهام شبانه پیشنهاد جدید ، در یک گرادیان مشکی لاک شده است که منحنی های ظریف پایه را نشان می دهد. این برچسب ساتن تزئین شده است ، با الهام از برچسب هایی که در داخل کت و شلوارهای سفارشی بریونی دوخته شده است ، نقاشی دوخت متقاطع طلایی. درپوش مغناطیسی با B ، مانند بالای اسپری پمپ طلایی حک شده است.

الموندو
عطر مردانه هرمس اچ 24

بطری و جعبه مانند عطر نشان دهنده تعهد بریونی برای تأمین مواد پایدارتر از تولید کنندگان ایتالیایی است. بطری ساخته شده در ایتالیا توسط بورمیولی لوئیجی ، شیشه ساز معتبر متعهد به تکنیک های تولید پایدار ، بطری قابل بازیافت است. فرایند تولید باعث می شود که هیچ شیشه ای هدر نرود و آب پس از استفاده کاملاً تمیز شود. مواد اولیه مورد استفاده برای تزئین بطری بر اساس آب است و بنابراین سازگار با محیط زیست است. جعبه سیاه و سفید ساتن قابل بازیافت است و دارای مجوز FSC (شورای سرپرستی جنگل) است. “

این عطر در بطری های ۶۰ و ۱۰۰ میلی لیتری عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *