دانستنی های عطر

عطر زنانه کارون کست است پاریس!

تی اف دبلیو ۲۰۲۱: کارون کست است پاریس! پور فم

Carven C’est Paris ! Pour Femme Carven for women

توسط الموندو

ما قبلاً در ماه می اعلام کردیم که خانه مد کلاسیک فرانسوی کارون یک عطر ستونی مردانه جدید به نام کست پاریس پور هوم دارد (شما می توانید در مورد آن در اینجا بخوانید). در آن زمان اطلاعاتی در مورد همتای زنانه آن با همین نام کست پاریس داشتیم! پور فم، اما عرضه رسمی برای اوایل اکتبر برنامه ریزی شده بود، بنابراین این برند از ما خواست که منتظر اعلام رسمی باشیم. ما آنها را در کن در نمایشگاه تی اف دبلیو ای ملاقات کردیم و بالاخره بوی آن را حس کردیم. این رایحه یک گل رز تازه فوق‌العاده گازدار است که دارای شخصیتی مطبوع و همچنین شخصیتی بسیار پراکنده است.

کارون کست است پاریس جدید! عطر پور فم توسط عطرسازان Karagueuzoglou و کارولین دومور از ای اف اف ساخته شده است و عطری گلی-سبز-چوبی جوان پسند است.

Carven Cest Paris Pour Femme Carven for women 2 - عطر زنانه كارون كست است پاريس!

رایحه اولیه: ریواس، اکسید رز، فلفل صورتی

نت های قلبی: گاردنیا، مگنولیا، یاس مراکشی مطلق

رایحه پایه: کشمیران، مشک خورشیدی، پاتچولی اندونزیایی

هر دو بطری توسط تیری د باچ ماکوف افسانه‌ای طراحی شده‌اند و بازی با بافت‌ها و تناسبات با اشکال و خطوط بسیار هندسی هستند. چند شبح معماری انعکاس نور و همچنین حس لامسه خاصی را هنگامی که آنها را در دست می گیرید ایجاد می کنند. تیری دی باچماکوف گفت: “ترکیبی از ژانرها خلاقیت را تا کنون هدایت کرده است. برای این دوتایی جدید، تمایل ما به مناسب بودن و حفظ یک رشته راهنما به طور طبیعی منجر به بازی بافت ها شد.”

الموندو
عطر ادکلن جیوانچی جنتلمن اینتنس 2021

Carven Cest Paris Pour Femme Carven for women 3 - عطر زنانه كارون كست است پاريس!

در مورد عطر درونی، عطر زنانه به عنوان چیزی برای خودتان و برای لذت خودتان ایجاد شده است تا بهتر بتوانید خود را در میان دیگران نشان دهید. پاریس! پور فم شکوفه‌ای از گاردنیا با نت‌های قدیمی است که با نت تازه، آبدار و غیرمنتظره‌ای از ریواس به روز شده و گل را جسور و بی‌نظم می‌کند. لمس اندک اکسید رز در دهانه، عنصری فلزی و گلگون را به ارمغان می آورد که تند و امروزی است.

این عطر در بطری های ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری ادو پرفیوم با قیمت های ۵۵، ۷۹ و ۱۰۱ یورو عرضه می شود. همچنین یک خط مراقبت از بدن وجود دارد که شامل اسپری دئودورانت طبیعی، ژل حمام معطر و شیر بدن معطر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *