دانستنی های عطر

عطر دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن

با توجه به مجوز کتی و با همکاری کپ کام یک شرکت پیشرو در زمینه تولید بازی های ویدیویی دیویدوف دو نفره تابستانی جدید دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هیم را ارائه می دهد ، که به دنبال خلاقیت های جذاب سال گذشته دیویدوف کول واتر اکوا من کالکتور و عطر دیویدوف کول واتر میرا کالکتور است. با توجه به موفقیت در ساخته های سال گذشته ، دیویدوف همکاری پرباری را با عطر ساز جروم دی مارینو ، که دو نسخه جدید مجموعه کول واتر را ساخته است ، ادامه می دهد.

Cool Water Street Fighter Champion Summer Edition For Him Davidoff for men 3 - عطر دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن

DAVIDOFF – Cool Water Street Fighter Champion Summer Edition For Her

عطر مردانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هیم

عطر مردانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هیم بعنوان یک عطر چوبی مرکبات ایجاد شده است که با نوشیدنی های ماندارین سبز طراوت می یابد و با فلفل سیاه تند و خنک ادویه می شود ، روی نت های شیرین ، بالزامیک و کمی چرمی چوب گویاک قرار می گیرد. دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هیم عطری مردانه ، شیک و خوش بو می باشد که در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده است. دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هیم در دسته عطر های چوبی معطر قرار می گیرد طبع آن خنک است. عطری که توسط عطرساز برجسته ژروم دی مارینو خلق شده است .

Cool Water Street Fighter Champion Summer Edition For Him Davidoff for men 2 - عطر دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن

اسانس های بکار برده شده در این عطر نارنگی ماندارین، فلفل ، چوب گایاک می باشد.

  • اسانس اولیه : نارنگی ماندارین
  • اسانس میانی : فلفل
  • اسانس پایه : چوب گایاک
الموندو
عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا 2021

مبارزات بصری نسخه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون توسط طراح و تصویرگر هنری کلارنس لانسنگ ، که در سریال استریت فایتر کار می کرد ، به تصویر کشیده شد.

نسخه های کول واتر ۲۰۲۱ امسال شکل بطری های اصلی را تکرار می کند و به مقدار ۱۲۵ میلی لیتر ادو تویلت (نسخه مردانه با الهام از ریو) و ۱۰۰ میلی لیتر ادو تویلت (نسخه زنانه با الهام از چون لی) در دسترس است. این دو نفره محدود از مارس ۲۰۲۱ در فروشگاه ها وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *