دانستنی های عطر

عطر مردانه دیور هوم اسپورت ۲۰۲۱

Dior Homme Sport 2021 Dior for men

عطر مردانه دیور هوم اسپورت ۲۰۲۱

توسط سانیا پکیچ

در اواخر سال ۲۰۲۱ و اوایل سال ۲۰۲۲، دیور هوم اسپورت جدید را معرفی خواهد کرد. اولین نسخه از این عطر در سال ۲۰۰۸ به عنوان یک نسخه جدیدتر و انفجاری تر از دیور هوم اصلی عرضه شد. فرمول مجدد دیور هوم اسپورت از سال ۲۰۱۲ آن را زیباتر و پودری تر کرد و سپس در سال ۲۰۱۷ با نت های “بسیار” میوه ای و “انفجاری” جایگزین شد. دیور هوم اسپورت جدید با مضامین طراوت و احساسی بازی می کند. این عطر به عنوان درخشنده، غنی شده با اثری جدید و ماندگار اعلام شد.

Dior Homme Sport 2021 Dior for men 1 - عطر مردانه ديور هوم اسپورت 2021

پرانرژی و زیبا، دیور هوم اسپورت جدید، درخشندگی مرکبات و نت‌های ادویه‌ای را با لمس حسی از چوب و کهربا ترکیب می‌کند که «نقطه‌ای از یک بوکسور را دارد». این ترکیب بلافاصله در دهانه قابل تشخیص است و با تازگی لیمویی آن مشخص می شود. فرانسوا دماشی برای عطر جدید، طراوت را در ادویه ها قرار داده و آن را با نت های چوبی و کندر کامل می کند. کندر برای اولین بار به قلب دیور هوم اسپورت اضافه شده است. شدت مقدسی را تزریق می کند که با چوب و کهربا، نمادهای نمادین دیور هوم ترکیب می شود.

“من تازگی و تازگی دیور هوم اسپورت را دوباره به کار بردم تا ضربات بوکسور بوکسور را بچسبانم. […] این یک ترکیب کاملاً جدید است که با مفهومی از ظرافت بی خیال بازنگری شده است.” – فرانسوا دماشی

Dior Homme Sport 2021 Dior for men 2 - عطر مردانه ديور هوم اسپورت 2021

Dior Homme Sport 2021 Dior for men

بالا: ترنج رجیو دی کالابریا، لیموی ایتالیایی، آلدئیدها
قلب: فلفل صورتی، المی
پایه: الیبانوم، نت های چوبی، کهربا

الموندو
معرفی عطر ادکلن رز ناررنجی Chloé Signature

شیشه شفاف بطری با خطوط براق تراشیده شده است و روی آن درپوش مشخصه خط قرار گرفته است: یک مکعب سیاه با آرم دیور هوم. در زیر، حروف SPORT با رنگ قرمز وینیل پر جنب و جوش خودنمایی می کنند.

این عطر به صورت ادو تویلت ۷۰ یا ۱۲۰ میلی لیتری موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *