دانستنی های عطر

عطر ادکلن سرج لوتنس فمینیت دو بویس

SERGE LUTENS نسخه ویژه ای از عطر Feminité du Bois را به مناسبت سی امین سالگرد خلقت نمادین Shiseido که در سال ۱۹۹۲ ارائه شد، عرضه کرد. Feminite Du Bois عطری معروف از خاستگاه عطرسازی سرژ لوتنز است. در این نسخه محدود، زنانگی توسط عروسک چوبی “couture” تجسم یافته است، که لباسی به سبک کوبیسم پوشیده است، که نهایت پیچیدگی است!

Serge Lutens Feminite du Bois Limited Edition 1 - عطر ادکلن سرج لوتنس فمینیت دو بویس

به نظر من زنانگی از دریچه لطافت و گردی دیده شده است و بیشتر از طریق نرمی سست و روان در اشکالی گریزان رونویسی شده است، در حالی که برای من “Féminité du bois” تجسم کسی است که من. جرات کن “زن من” صدا کنی!” – سرژ لوتنز.

فمینیته دو بویس افسانه‌ای در سال ۲۰۰۹ وارد مجموعه سرژ لوتنز شد، که در شیشه‌های شیشه‌ای از خط طاقچه Lutens بسته‌بندی شده بود. این ترکیب با نت های شیرین و میوه ای (آلو و هلو)، آکوردهای چوبی و صمغی، گرم و تند تضاد دارد.

همانطور که این برند در مورد این عطر می‌گوید، “شیرینی از چوب سدر با الهام از رایحه‌های گرم و عسلی که از غرفه‌های سرپوشیده فروش محصولات چرمی در مراکش نشأت می‌گیرد. این اولین عطر یونیسکس سرژ لوتنز، انقلاب بویایی دهه ۱۹۹۰ بود!

Serge Lutens Feminite du Bois Limited Edition 3 - عطر ادکلن سرج لوتنس فمینیت دو بویس

Feminité du Bois Limited Edition Serge Lutens for women and men

عطر ادکلن سرج لوتنس فمینیت دو بویس

رایحه اولیه: سرو ویرجینیا، آلو، دارچین، هلو

نت میانی: میخک، زنجبیل، یلانگ یلانگ، گل رز، بنفشه، شکوفه پرتقال

رایحه پایه: چوب صندل، بنزوئین، مشک، وانیل

Serge Lutens Feminite du Bois Limited Edition 2 - عطر ادکلن سرج لوتنس فمینیت دو بویس

Serge Lutens Feminité du Bois Limited Editionis به عنوان یک ادو پرفیوم ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۱۲۰ یورو از ژانویه ۲۰۲۲ در دسترس است. این عطر از طریق وب سایت رسمی سرژ لوتنز در دسترس است.

الموندو
عطر پالو سانتو میزو Mizu PaloSanto ، ساده ولی قدرتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *