دانستنی های عطر

مقایسه قدرت عطر های دیور ساواج

با وجود شباهت به رایحه های رقیب در بازار، دیور ساواژ توانست به اندازه کافی فردیت و انبوهی از رضایت بویایی را بیان کند تا جایگاهی را به عنوان یک کلاسیک معاصر به دست آورد. درست مانند بهترین رایحه‌های زمان ما، تصور می‌کنم به سختی می‌توانید کسی را پیدا کنید که در Sauvage احساس آشنایی نداشته باشد و آن را اینجا، آنجا و همه جا در شش گذشته استشمام کرده باشد. سال ها.

Sauvage Dior for men - مقایسه قدرت عطر های دیور ساواج

Sauvage Dior for men

عطر ادکلن مردانه دیور ساواج-ساوج-ساواژ ادوتویلت ۲۰۰ میل Dior Sauvage

علیرغم موفقیت آن، بسیار آسان است، به خصوص در سیلو، آن را با سایر مردانه چوبی تازه اشتباه گرفت. به نظر من، سوواژ در نیمه راه بین بلو دو شانل و آونتوس نشسته است. به موازات اثر چوب دریفت آغشته به مرکبات اولی و شوری درخشان و لبه اسیدی دومی، ساواژ تفاوت بین وتیور میوه ای غنی شده و آمبروکسان دودی را تقسیم می کند. دهانه آن بین چوبی، ترش، گیاهی و تند متعادل است، با خشک کردن حباب اقیانوسی خامه‌ای آمبروکسان نسبت به پوشش ساخارین Chanel یا آناناس نمکی Creed.

Sauvage Eau de Parfum Dior for men - مقایسه قدرت عطر های دیور ساواج

Sauvage Eau de Parfum Dior for men

عطر ادکلن مردانه دیور ساواج-ساوج-ساواژ ادوپرفیوم ۲۰۰ میل Dior Sauvage

۲۰۱۸شاهد عرضه عطر Sauvage بودیم. ۲۰۱۹، پرفیوم; و ۲۰۲۱، یک اکسیر جدید. دو مرحله اول در تمرکز از دستورالعمل‌های صنعتی متعارف برای طرفین‌ها پیروی می‌کردند که هدف آنها شدت و طول عمر بیشتر بود – فن‌های سرسخت را با پیشنهادی که با امضای تقریباً یکسانی در مدار همان جهان می‌چرخد، بخش‌های بازار (مانند مصرف‌کننده خاورمیانه) را به دست آورید. که عطرهای با شکوفه بیشتر و قدرت ماندگاری را ترجیح می دهند و تعادل جنبه را چند درجه به سمت مولکول های سنگین تر و کمتر فرار (چوب ها، رزین ها، بلسان ها) تغییر می دهند که به عنوان ارز چندحسی برای مفاهیم عمق، وزن، تاریکی، غنا عمل می کنند. شدت و استقامت

Sauvage Parfum Dior for men - مقایسه قدرت عطر های دیور ساواج

Sauvage Parfum Dior for men

عطر مردانه دیور ساوج پرفیوم (کریستین دیور ساواج پارفوم)

بنابراین، حتی به عنوان کسی که به بوی دقیق و تجزیه و تحلیل حاد افتخار می کند، من تغییر بین ادو تویلت، ادو پرفیوم و پرفیوم را حداقل و فاقد اهمیت می دانم. Eau de Parfum لیفت مرکبات را کاهش می دهد و کمی ادویه و اسطوخودوس بیشتر می افزاید، در حالی که عطر با خفه کردن بیشتر نوسانات با تونکا و چوب صندل، به نواحی حداقل شیرین تر و نرم تر می رسد. از یکی به دیگری، به ترتیب، تشخیص تفاوت دشوار است. با رد شدن از دو مکان به جلو، نئومدلینگ بارزتر می شود.

Sauvage Elixir Dior - مقایسه قدرت عطر های دیور ساواج

Sauvage Elixir Dior for men

عطر ادکلن مردانه دیور ساوج (ساواج) الکسیر ادوپرفیوم ۶۰ میل Sauvage Elixir Dior

با اکسیر، دیور در مسیری جدید و غیرمنتظره پیش رفته است و ترکیبی را تولید کرده است که کاملاً دوباره مفهوم‌سازی شده، دوباره کار شده و به دلیل تمایل به چیزی متفاوت و تاثیرگذار بریده شده است. اسطوخودوس، این بار تیره، چسبناک و تلخ، از یک نت شیرین بیان با بافت ملاس – متراکم، شبیه پتک و صاف مانند کره بیرون می آید. با همکاری دارچین برجسته، پای کدو حلوایی داغ و آتشین و استارباکس، جوز هندی ترش و هل صمغی مانند حباب های آتشفشانی برق می زنند تا حس جوشیدن دم نوش جادوگران با نشانه های تیره و تاریک را القا کنند. به آن افکت پاتچولی دودی را اضافه کنید، احساس می‌کنید که دیور ساواژ را زیر باربیکیو انداخته و چیزی را که بیرون می‌آمد بطری کرده است. اگر تیم سازنده در طول این فرآیند به عطر قطع شده دیور، عطر قهوه اسطوخودوس- شیرین بیان اشاره نکند، تعجب خواهم کرد، زیرا عناصر قابل توجهی از همپوشانی وجود دارد. هنوز هم می‌دانید که با گنجاندن ترکیبی از گریپ فروت شور و خس‌خس، بوی ساواژ را استشمام می‌کنید، اما ایده‌های جدید شما را به سفری کاملاً متفاوت، جدی‌تر و با حال و هوای فیلم‌نوآر می‌برد.

Sauvage Elixir Dior for men - مقایسه قدرت عطر های دیور ساواج

Sauvage Elixir Dior for men

مسیر جدید اکسیر هیجان‌انگیز، اعتیادآور و کاملاً غیرمنتظره است، و امیدوارم در این خط رو به رشد به عنوان نمادی از چگونگی تجلی یک طرفین خلاق، جسور، اما به راحتی دوست‌داشتنی ادامه یابد.

الموندو
عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *