دانستنی های عطر

عطر ارمانو سروینو شیک ، گلم و راک

مجموعه کپسول ارمانو سروینو: شیک ، گلم و راک

Ermano Scervino Capsule Collection: Chic, Glam, and Rock

میسون ارمانو سروینو تحت مجوز ماویو ، خط عطری را در سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرد و خلقت فوق العاده ارمانو سروینو ادوپرفیوم ، ارائه شده توسط سه عطرساز زن: Julie Masse ، Veronique Nyberg و Mathilde Bijaoui را ارائه کرد. من هنوز تحت تأثیر قصیده زیبای یک زن هستم که توسط سه خانم بسیار با استعداد ساخته شده است.

یک سال بعد ، سروینو به سمت دیگری رفت و دومین ساخته خود ، توسکان ایموشن ، ساخته شده توسط Natalie Gracia-Cetto ، عطرساز گیواودان را ارائه داد. همانطور که مارک می گوید ، “یک لباس اندازه گیری شده برای زنانی با ظرافت مدرن و زنانه. این عطر تفسیری از مواد چوبی باشکوه است که با لمس سبز نرم و چشمک زدن به گرانیتای چای یاسمن نوازش می شود.”

در سال ۲۰۲۱ ، میسون ارمانو سروینو مجموعه ای از سه عطر جدید را با نام کپسول کالکشن ارائه می دهد. همانطور که مارک توضیح می دهد ، “سه عطر شیک ، راک و گلم ، ایده زنانه بودن و زیبایی شناسی سبک را از طریق انفجار رنگ ها و روشنایی منعکس می کنند. سه عطر ، هر یک با شخصیت خاص خود ، لباس پوشیده شده ای هستند در این لمس های درخشان و گاه بازیگوش . “

Ermano Scervino Capsule Collection Chic Glam and Rock 2 - عطر ارمانو سروينو شيك ، گلم و راك

برای زنی که دوست دارد در عین حفظ ظرافت بر کنترل بر احساسات خود تمرکز کند. عطری سایپر با جنس گل ، در یک بطری صورتی محصور شده تا زنانگی مطلق آن را تقویت کند. طراوت فوق العاده گریپ فروت ، یوزو و چای سفید باعث ظرافت درخشان دسته گل گل نرگس ، فرنگی و گل رز می شود. سپس پایه پر جنب و جوش نعناع هندی ، مشک و کهربا مسیر فریبنده ای را به ارمغان می آورد. یک خلاقیت درخشان و فوق العاده شیک!

الموندو
عطر زنانه جيل ساندر سان سامر ليميتد اديشنز

ERMANNO SCERVINO CAPSULE COLLECTION CHIC - عطر ارمانو سروينو شيك ، گلم و راك

ERMANNO SCERVINO CAPSULE COLLECTION: CHIC

برترین ها: گریپ فروت ، یوزو ، چای سفید
وسط: رز ، نرگس ، فرنگیپانی
پایه: پچولی ، مشک ، کهربا

این عطر نماینده زنی است که مارک ارمانو سروینو را انتخاب می کند زیرا خلاقیت های آن بر قدرت ذاتی شخصیت او تأکید می کند. بطری لاک زرد رنگ به یاد شخصیت پر انرژی و اصلی او می افتد که عطر وانیل و فوژر را در بر گرفته است. یک بازکن جذاب و تازه ازن دار با نت های مرکباتی پر رنگ از ترنج و نارنگی ، در قلب شما یک دسته گل زیبا و غنی شده با گلبرگ های مخدر داتورا و فریزیا را نشان می دهد. در پایه ، یک مسیر چوبی پوشاننده ملانژ بویایی را با رنگ های ملایم وانیل گرم می کند. یک خلاقیت زنانه با لمس راک اند رول!

ERMANNO SCERVINO CAPSULE COLLECTION GLAM - عطر ارمانو سروينو شيك ، گلم و راك

ERMANNO SCERVINO CAPSULE COLLECTION: ROCK

برترین ها: ماندارین ، نت های اوزونیک ، ترنج
وسط: Mugane ، Floral Datura Accord ، Freesia
پایه: چوب صندل ، اورکانوکس ، وانیل

ظرافت و جذابیت زنی که همیشه در جستجوی تجملات نامتعارف است. عطری شرقی و گلی که به لطف طراوت بطری آبی برجسته می شود و جذابیت و منحصر به فرد بودن خلاقیت های ارماننو سروینو را به یاد می آورد. این عطر کاملا نمایانگر زن پر زرق و برق است: نارنگی و فلفل صورتی به اندازه لبخند فوق العاده او درخشان و سرزنده هستند. او گلهای باشکوهی مانند جواهرات ، ستاره های یاسمن ، شکوفه های پرتقال و گلبرگهای مخملی گل صد تومانی می پوشد. لمس سیب و جنس های نارگیل ، سمفونی باشکوهی با چوب سدر جادویی ، وانیل خامه ای و مشک درخشان بازی می کند. همه چیز به تجلیل از یک زن با استایل ، ظرافت زیبا و بیداری باشکوه و کامل او فراموش نمی شود. ایجاد حساسیت ذاتی و شخصیت قدرتمند!

الموندو
معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز 2020

ERMANNO SCERVINO CAPSULE COLLECTION ROCK - عطر ارمانو سروينو شيك ، گلم و راك

ERMANNO SCERVINO CAPSULE COLLECTION: GLAM

برترین ها: ماندارین ، فلفل صورتی ، سیب
وسط: یاسمن مطلق ، آکورد شکوفه نارنجی ، نارگیل ، آکورد پونی
پایه: چوب سرو ، وانیل ، مشک

عطرها در سبک بطری جدید ، در اندازه های ۵۰ میلی لیتر و ۱۰۰ میلی لیتر ، با بافت براق تزئین شده اند که با رنگ های روشن پوشش های صورتی ، زرد و آبی تقویت شده است. زرق و برق رنگی نقره ای ، هم روی بطری و هم روی کیس ، نشان دهنده نشاط و شادی یک زن جوان و پویا است که دوست دارد با روندها همگام شود و با جزئیات منحصر به فرد و اصلی برجسته شود.

عطر شیک، عطر راک و عطر گالم در اندازه های ۵۰ و ۱۰۰ml به عنوان ادوپرفیوم وارد بازار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *