دانستنی های عطر

عطر زنانه راجر و گالت فلور دی فیگویه

در بهار سال ۲۰۲۱ ، خانه فرانسوی و راجر اند گالت نسخه محدودی از خلق محبوب فلور ده فیگویه را ارائه می دهد که در ابتدا در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد و به دنبال آن چندین نسخه ارائه شد. در این میان عطر فلور ده فیگویه ادوپرفیوم در سال ۲۰۱۵ و فلور د فیگویه ادیشن اور در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است. تصاویر واضح از بطری جدید و کارتن بیرونی نسخه جدید را جذاب تر می کند.

Fleur de Figuier 2021 3 - عطر زنانه راجر و گالت فلور دی فیگویه

این ترکیب توسط عطر ساز معروف فرانسیس کورکجیان امضا شده است. تم اصلی این عطر یک گل انجیر است که رایحه ما را به سواحل مدیترانه و ساحل آزور می کشاند و تمام حواس ما را مست می کند. الهام بخش این عطر باغ های پر از انجیر است که بین کن و سنت رافائل در ماسیف ده له استرل، منطقه کوهستانی ساحلی در جنوب فرانسه واقع شده است. رایحه هایی که برگ ها ، شاخه ها ، شیر و انجیرهای شیرین را پخش می کنند و با هوای کوه و عطرهای دریا مخلوط می شوند ، ترکیبی مقاومت ناپذیر از طبیعت ایجاد می کنند.

این ترکیب در قسمت دهانه شامل آب نارنگی آفتابی ، گریپ فروت گازدار و تره فرنگی است که برای آنها آبدار بودن و شیرینی میوه انجیر و همچنین برگ سبز معطر آن قابل تشخیص است. پایه آن با شیرینی شهد انجیر مخلوط شده با چوب سرو ، پچولی و مشک نرم تکمیل می شود.

Fleur de Figuier 2021 2 - عطر زنانه راجر و گالت فلور دی فیگویه

Fleur de Figuier 2021

عطر زنانه راجر و گالت فلور دی فیگویه

نتهای بالایی: نارنج نارنگی ، گریپ فروت ، تره بار
نت های میانی: میوه انجیر ، برگ انجیر
نت های پایه: شهد انجیر ، چوب درخت سرو ، پچولی ، مشک

الموندو
عطر های جدید برند جودیت لیبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *