دانستنی های عطر

عطر له میل له پرفیوم جین پائول گوتیه

له میل له پرفیوم جین پائول گوتیه :الهام بخش یا کثیف!

له میل له پرفیوم در بطری سیاه وچشمگیر خود اولین فلنکر له میل به شمار می آید که پس از دهها تن از آنها باعث کاهش ارزش و محبوبیت له میل اصلی پیش من شده است. من یادم می آید که وقتی سالها پیش بوی بطری خالی له میل را در اتاق خواب دوستان جدیدم استشمام کردم ، اعلام کردم مردی را که این بو را می دهد را تا انتهای زمین دنبال خواهم کرد . این بزرگترین عشق من بود. له پرفیوم جدید تفاوت زیادی با نسخه اصلی دارد ، بنابراین می توانم بی طرفانه آن را قضاوت کنم.

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum 2 - عطر له ميل له پرفيوم جين پائول گوتيه

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum
عطر مردانه له میل له پرفیوم جین پائول گولتیه

نت ها: هل ، اسطوخودوس ، زنبق ، وانیل ، ادویه ها ، وودز.

زنبق عنصر جدیدی در ترکیب له میل پرفیوم می باشد که آنرا به طور کامل عوض کرده است. زنبق و اسطوخودوس اولین نتهایی هستند که من میتوانم بو کنم ، زنبق وحشی و اسطوخودوس فلفلی.یک زوج عجیب و غریب که معرفی آنها تا حدودی متناقض است – شما با استشمام رایحه همزمان سکته می کنید و سیلی می خورید. این عطر از همان ابتدا تیره است ، اما حتی میتواند تیره تر نیز شود و به شکلاتی تلخ تبدیل شود. وانیل به اندازه کافی شیرین نیست که اشتهای زیادی ایجاد کند ، علاوه بر این ، شکلات با گرافیت و روغن پاشیده شده نیز قابل لمس است.بالاخره قابل خوردن نیست اما کثیف و فریبنده است.

الموندو
معرفی عطر ادکلن مردانه جان وارواتوس فور من

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum 1 - عطر له ميل له پرفيوم جين پائول گوتيه

به نظر من تنها ایراد مبهم ،بودن کلی ترکیب در آن است. زنبق اغلب غلیظ ، نرم و پشمی است ، مگر اینکه آن را روی چیز خاصی بریزید. این کار ساده ای نیست ، و در له پرفیوم ، زنبق این تحمل را ندارد ، بنابراین من در بو کردن آن به عنوان یک عنصر مفید و اساسی مشکل دارم. انتشار بیش از حد فقط مختص این زنبق نیست ، بلکه به طور کلی ، تمام عطرهای مدرن برای نجات یافتن هنگام خاتمه پیدا کردن به آن متوسل می شوند. آزار دهنده است نه ! با این حال ، شکایت من برای دیگران یک مزیت به نظر می رسد.

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum 3 - عطر له ميل له پرفيوم جين پائول گوتيه
زنبق در له پرفیوم به زیبایی و ظرافت دیور هوم نیست و من این را دوست دارم. طراحی و تبلیغات مانند همیشه عالی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *