دانستنی های عطر

عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم ۲۰۲۰

جدیدترین گام خوشبو برای مجموعه هوگو باس، عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم است. “جدیدترین عطر و بوی شدید برای مرد امروز ایجاد شده است ، که وفادار می ماند ، مسیر خودش را دنبال می کند و نسخه موفقیت خود را تعریف می کند.”

عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم تحت لیسانس Coty ایجاد شد. “یک ترکیب تصفیه شده ، چوبی و ادویه ای. توسط عطر سازمشهور، هونورین بلنک طراحی شده است.

Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum 3 - عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم 2020“قلب تند با روغن های اعتیاد آور شاه بلوط ، هل و دارچین گسترش می یابد ، که منجر به ایجاد نت های پایه ای از وتیور تیره و مشک می شود و یک پوست چرمی و دودی روی پوست ایجاد می کند. با ارائه تعادل قدرت و پیچیدگی قدرتمند ، این ترکیب عالی برای مرد جاه طلب رانده شده ، “اطلاعات مطبوعاتی کوتی را بیان می کند.

Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum 4 - عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم 2020

Hugo Boss Boss Bottled Eau deParfum - عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم 2020

نت های بالا: سیب ، ترنج ، فلفل سیاه
نت های میانی: روغن شاه بلوط ، روغن هل ، روغن دارچین
نت های پایه: وتیور تیره ، مشک

Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum 2 - عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم 2020

کریس همسورث، چهره تبلیغاتی جدیدترین عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم است. عنوان “هر روز مال توست” عنوان اصلی کمپین مرد امروز است. فیلم تبلیغاتی جدید بوس باتلد که در یک کارگزار برنده جایزه جیمز گری در یک محیط شهری در نیویورک به تصویر کشیده شده است ، گفتگویی بین زندگی داخلی و خارجی انسان مدرن ایجاد می کند

عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس از اواسط ماه اوت ۲۰۲۰، از طریق وب سایت رسمی هوگو در انگلیس به صورت ۵۰ میلی به قیمت ۷۵ دلار ، ۱۰۰ میلی به قیمت ۹۷ دلار و ۲۰۰ میلی به قیمت ۱۳۲ دلار برای فروش عرضه شده است.

الموندو
عطر ادکلن زنانه کیت اسپید نیویورک

 

مترجم: زهرا حکبم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *