دانستنی های عطر

معرفی عطر کی کی دبلیو فرگرنس ایکس کریس

در تاریخ ۱۵ آوریل سال ۲۰۲۰ ، برند کی کی دبلیو فرگرنس کیم کارداشیان عطر کی کی دبلیو ایکس کریس، را روانه بازار کرد که در آن مادر وی ، کریس جنر حضور داشت. به گفته این برند ، این اولین همکاری خوشبو کننده بین کیم کارداشیان وست و کریس جنر با هدف بزرگداشت “عشق بی قید و شرط بین مادر و دختر” برگزار شد.

با الهام از این عطر ، امروز شمع معطر نسخه محدودی همزمان با تولد کریس جنر (۵ نوامبر) به بازار عرضه شد. این عطر گلهای سفید با نت های گرم و نرم ، توسط برند به عنوان هدیه ای مناسب یا لوازم مراقبت از خود برای هر خانه ای دیده می شود.

KKW x Kris Fragrance Now in Candle 1 - معرفی عطر کی کی دبلیو فرگرنس ایکس کریس

کیم کارداشیان وست و کریس جنر

“یک دسته گل سفید با گل توبی شب شکوفا می شود تا ذاتی از یک پیوند خالص و در عین حال مغناطیسی را به دست بیاورد. فریزیای تازه و تاجت پر زرق و برق با یک آکورد اسپریتز پراکنده Aperol مخلوط می شود ، همه با جنگل های ترمه خامه ای و عنبر طلایی درخشان ایجاد می شود و یک اثر جاودانه ایجاد می کند ،” نام تجاری را در وب سایت خود بیان می کند.

KKW x Kris Fragrance Now in Candle 2 - معرفی عطر کی کی دبلیو فرگرنس ایکس کریس

عطر و شمع  KKW x Kris Jenner

کی کی دبلیو فرگرنس کی کی دبلیو ایکس کریس

محصولی شیک و جذاب که در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شده است. این عطر توسط برندی مطرح به نام کی کی دبلیو فرگرنس به بازار عرضه شد و در دسته عطر های شرقی گلی قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به فریزیا ، گل جعفری ، واین، کامپاری، گل برف ، گل مریم ، یاس، گاردنیای یاسمنی، خس خس ، کهربا، چوب کشمیر اشاره کرد.

  • نت اولیه : فریزیا , گل جعفری , واین , کامپاری
  • نت میانی : گل برف , گل مریم , یاس , گاردنیای یاسمنی
  • نت پایه : خس خس , کهربا , چوب کشمی
الموندو
عطر ادکلن بایردو اوپن اسکای

شمع ۸ اونسی از طریق وب سایت KKW با قیمت ۲۵ دلار آمریکا در دسترس است یا می توان آن را با علامت ۱ اونس عطر KKW x Kris با قیمت ۶۰ دلار همراه کرد.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *