دانستنی های عطر

ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت

 عطر ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت د پارفوم نسخه محدود

ما عادت کرده ایم که مارک های بسیاری هر ساله با توجه به تعطیلات آینده نسخه های ویژه جمع آوری کنند. یکی از آنها در این سال میسون فرانسیس کورکجیان است که عطر بسیار محبوب عطر ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت د پارفوم، را در یک بطری قرمز رنگ جدید که در قسمت پشتی آن با پنجره طلایی و لوستر نشان داده شده است ، ارائه می دهد. عصاره عطر بدون تغییر باقی مانده و همان قدرت و درخشندگی هاله گل گلی چوبی کهربای عطر را دارد.

ترکیبی که عطر ساز عالی فرانسیس کرکجان ایجاد کرده است با اتحادی از زعفران و بادام تلخ از مراکش باز می شود ، که منجر به غنی شدن یاس مصر چمپا و نت های گرم سرو در قلب می شود. پایه آن از گل های کهربا و آکورد چوبی مشکی ساخته شده است.

Baccarat Rouge 540 Extrait Limited Edition Maison Francis Kurkdjian for women and men 1 - ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت

 عطر ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت د پارفوم نسخه محدود

وسط Maison Francis Kurkdjian عطری است رایحه ای گلی برای زنان و مردان. این عطر جدید است. Baccarat Rouge 540 Extrait Limited Edition در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد.

Baccarat Rouge 540 Extrait Limited Edition Maison Francis Kurkdjian for women and men 2 - ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت

نت مهم: زعفران ، بادام تلخ از مراکش

نت های میانه: یاس مصر ، چوب درخت سرو

نت های اساسی: کهربا ، چوب های سفید ، مشک

محبوب عطر ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰ اکستریت د پارفوم نسخه محدود، در حجم ۶.۸ اونس (۲۰۰ میلی لیتر) با قیمت ۱۲۵۰ دلار در فروشگاه نیمان مارکوس در دسترس است.

الموندو
روند عطر از دهه 50 تا امروز

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *