دانستنی های عطر

عطر زنانه ایسی سترایک د نوتس لاوینیا

عطر زنانه ایسی سترایک د نوتس لاوینیا

Lavinia Esse Strikes The Notes for women

برند جدید ایتالیایی S. Esse Strikes The Notes توسط Roberta Cerizza در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد. این مجموعه شامل عطرهای الهام‌بخشی است که نام‌های ایتالیایی را به خود اختصاص داده و به هر عطر شخصیت می‌دهد. تمام عطرها نیز به مد مرتبط هستند و به عنوان ادای احترام به ایتالیا ایجاد می شوند. ما قبلاً خوشحال بودیم که با آنیتا، دوناتلا، میراندا، پریسیلا و ویتوریا آشنا شویم. اکنون، این برند جدیدترین بانوی نارنجی پوش، لاوینیا رویاپرداز را نشان می دهد.

من بالاخره تقریبا آماده ام بنیانگذار من ماه‌ها نیاز داشت تا بتواند مرا به دنیا نشان دهد… او می‌خواست من شگفت‌انگیز باشم. من نمی‌خواهم متظاهر باشم، اما فکر می‌کنم او این کار را کرد! من آن را احساس می کنم، خودم را همانگونه می دانم که او از من انتظار داشت.

با آب خود، من می خواهم قدرت رویاها و اهمیت توقف هرگز رویاپردازی را بیان کنم. من طرف رویایی شخصیت S. هستم.

من توسط دماغ پائولو سریزا، پدر بنیانگذارم خلق شدم.

من می خواهم سنت خانواده را با روح خود ادامه دهم. این یک سفر طولانی بود: بعد از اینکه من ترکیب شدم، ۴۵ روز خیساندن به دلیل مواد اولیه من طول کشید. برای آماده شدن روزشماری میکنم من مشتاق دیدار شما هستم.

ترکیب جدیدترین لاوینیا آبدار، میوه ای، گلدار و کهربایی-پودری است. این افتتاحیه ترکیبی آبکی-میوه ای از گریپ فروت، سیب و یک آکورد آبی را ارائه می دهد. قلب یک دسته گل و چوبی از فریزیا، زنبق دره، یاس، چوب صندل و نعناع هندی را نشان می دهد که بر روی لایه ای گرم و پودری دوست داشتنی از عنبر، مشک و وانیل قرار گرفته است.

الموندو
عطر زنانه نارسیس رودریگز ماسک نیور فور هر

Lavinia Esse Strikes The Notes for women 3 - عطر زنانه ايسي سترايك د نوتس لاوینیا

عطرساز: پائولو سریزا

نت ابتدایی: گریپ فروت، سیب، آکورد آبزی

رایحه میانی: فریزیا، زنبق دره، یاس، چوب صندل، نعناع هندی

رایحه پایه: عنبر، مشک، وانیل

Lavinia Esse Strikes The Notes for women 2 - عطر زنانه ايسي سترايك د نوتس لاوینیا

لاوینیا برای توصیف خود می‌افزاید: «در پس‌زمینه: میلان، شهر من، ریشه‌های من. نت‌های گل‌دار و چوبی مرا ناز می‌کنند. خودگویی بی‌صدا که در آن می‌توانم فانتزی‌هایم را کشف کنم.

“من یک رویاپرداز ناامید هستم، با رویاهای بزرگتر از آن هستم که بتوانم آنها را در خارج از دنیای خود به اشتراک بگذارم. من شکارچی آزادی هستم. سعی نکنید مرا درک کنید، هیچ کس قادر به درک من نیست، سعی نکنید مرا محدود کنید، شما دارید هیچ تصوری از قدرت رویاهایم ندارم، من یک رویاپرداز هستم و بدون آن نبودم، ستاره رویاهای خود باشید، جوهر و جوهر آنها باشید و اجازه ندهید کسی جلوی آنها را بگیرد.

همیشه رویاهای خود را باور داشته باشید، حتی اگر آنها دیوانه یا خیلی بزرگ باشند.

“بله، من یک رویاپرداز هستم!”

Lavinia به عنوان یک ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری از ۲۲ آوریل ۲۰۲۲ در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *