دانستنی های عطر

عطر زنانه چوپارد ایریس ملیکا

Iris Malika Chopard for women

عطر زنانه چوپارد ایریس ملیکا

علاوه بر عطر جدید چوپارد برای مجموعه Happy Chopard با الهام از ماگنولیا، عطر زنانه چوپارد هپی چوپارد مگنولیا بلیس، برند چوپارد همچنین عطر فوق‌العاده   چوپارد ایریس ملیکا را ارائه می‌کند، ابری گرم و بالزامیک، تند و پودری با رنگ بنفش. Iris Malika متعلق به خط Chopard Imperiale است.

عطر جدید مجلل، IRIS MALIKA، توسط دورا باغریچه عطرساز به عنوان “جوهر یک ملکه” ساخته شده است. عنبیه مالیکا مکمل بویایی مجموعه Chopard Imperiale است، جواهرات نفیس ایجاد شده برای زنان قدرتمند، که امپراتورهای امروزی هستند. Iris Malika. عنبیه، عنصر ابدی عطرسازی فرانسوی، آینه ای از بطری بنفش و جواهرات آراسته شده با آمتیست از مجموعه ایمپریال است، که با حس و حالات خاورمیانه احاطه شده است. و ادویه‌های گرم و اسرارآمیز. قلب عطر یک دسته گل امپراتوری را رها می‌کند: نجیب‌ترین بتن زنبق که با یاس و یلانگ یلانگ پوشانده شده است. پایه آن با مومیایی‌ها، ادویه‌ها و چوب‌های مجلل غنی شده است که به لحاظ اخلاقی از سرتاسر جهان تهیه شده است.” همانطور که توسط برند شوپارد توضیح داده شده است.

Iris Malika Chopard for women 2 - عطر زنانه چوپارد ایریس ملیکااز اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به ادویه جات معطر، میوه های جنگلی ، زنبق ، یاس، گل یلانگ ، روایح چوبی، ادویه جات معطر اشاره کرد.

برند چوپارد
کشور مبدأ سوئیس
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه ادویه جات معطر، میوه های جنگلی
اسانس میانی زنبق ، یاس، گل یلانگ
اسانس پایه روایح چوبی، ادویه جات معطر

Iris Malika در یک ظرف بنفش زیبا به عنوان یک ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری از آوریل ۲۰۲۲ وارد بازار می شود. از طریق وب سایت رسمی Chopard در دسترس است.

الموندو
معرفی عطر زنانه هیو بای هیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *