دانستنی های عطر

عطر زنانه جولیت هز ا گان لیلی فانتزی

جولیت هز ا گان به تازگی جدیدترین عطر خود را با نام لیلی فنتسی روانه بازار کرده است که طعم لذیذ و شیرینی از آدامس های حبابی را با جدیدترین ترکیب ارائه می دهد. در جدیدترین محصول موسچینو توی تو از یک آدامس حبابی استفاده شده است. همچنین در بابل گام اثر بل ربل بسیار برجسته و متقاعد کننده است ، بنابراین بیایید آدامس حبابی ایجاد شده به سبک پاریسی را بررسی کنیم.

Lili Fantasy Juliette Has A Gun for women 3 - عطر زنانه جولیت هز ا گان لیلی فانتزی

Lili Fantasy Juliette Has A Gun for women

“برای این آخرین اثر ، من یک ژولیت را مانند یک حباب شامپاین بی خیال ، بی پروا و بی احترام تصور کرده ام. یک قهرمان برای طعم های متفاوت : وسوسه انگیز است مانند مجموعه ای از شیرینی های مجلل .
اوست که رقص را هدایت می کند.” رومانو ریچی می گوید: یک کوکتل عجیب و غریب از گلهای سفید و نت های آمبری ، با پیچ و تاب خوراکی بابل گام ،منحرف شده است. گردبادی بویایی که ورود شما را اعلام می کند … و بعد از رفتن شما را به یاد می آورد!

Lili Fantasy Juliette Has A Gun for women 2 - عطر زنانه جولیت هز ا گان لیلی فانتزی

Lili Fantasy Juliette Has A Gun for women

نت آدامس حبابی به عنوان یک شروع در ترکیب لیلی فنتسی اعلام شده است ، که شیرینی آن را با گلهای سفید غنی در قلب ترکیب می کند. هسته اصلی عطر دسته ای از گلهای رز و یاسمن را ارائه می دهد که بر روی گرمای کهربا و آمبروکسان گذاشته شده است.

Juliette Has A Gun Lili Fantasy – جولیت هز ا گان لیلی فانتزی

که اولین بار در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده است. و در خانواده عطری گلی میوه ای شیرین قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به یاس، گل مریم ، کهربا، آمبروکسان اشاره کرد.

Lili Fantasy Juliette Has A Gun for women 1 - عطر زنانه جولیت هز ا گان لیلی فانتزی

Lili Fantasy Juliette Has A Gun for women

برند جولیت هز ا گان
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی گلی میوه ای شیرین
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس میانی یاس، گل مریم
اسانس پایه کهربا، آمبروکسان
الموندو
معرفی عطر های جدید برند ریچول

جدیدترین عطر برای پیش خرید به صورت ۵۰ میلی لیتر (۸۵ یورو) و ۱۰۰ میلی لیتر ادو پرفیوم (۱۱۰ یورو) ، به عنوان یک غلتک ۷.۵ میلی لیتری ادو پرفیوم (۲۵ یورو) و یک نمونه ۱.۵ میلی لیتر ادو پرفیوم (۵ یورو) از طریق موجود است. وب سایت رسمی ، جولیت هز ا گان موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *