دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه مورسک مدرن عود

عطر ادکلن مردانه مورسک مدرن عود

Modern Oud Moresque for men

در یکی از گزارش های اکتبر ۲۰۱۹ خود از کن در جریان نمایشگاه TFWA-2019 ، ما قبلاً به دو عطر جدیدی که اعلام شد توسط مورسک در سال ۲۰۲۰ به مجموعه مخفی اضافه می شوند اشاره کردیم ، یعنی لیدی توبروز و مودرن عود. اولین نمایشگاه رسمی آنها در نمایشگاه Esxence 2020 در میلان پیش بینی می شد ، اما به دلیل به تعویق افتادن نمایشگاه به سال ۲۰۲۱ و قرنطینه در ایتالیا ، راه اندازی عطرها باید به مدت چند ماه به تعویق می افتاد. مورسک اکنون قصد دارد لیدی توبروز را در ماه می سال ۲۰۲۰ راه اندازی کند و مدرن عود در ژوئن سال ۲۰۲۰ در دسترس شرکای این برند خواهد بود. عود مورسک مدرن “در مرز بین زمین ، آسمان و دریا بیش از وجود ابر وجود دارد. تپه های شنی که قرن ها توسط کاروان ها عبور می کردند ، امروز سراب های جدیدی را پنهان می کنند ، جایی که انعکاس عنبر از دست نیافتنی ترین مکان در جهان با شیشه و فلز معماری های سرگیجه آور مخلوط شده است. در اینجا ، عود همه جا است: در گرمای آفتابی زمین و در آبی آسمان های پر ستاره.

New Perfumes By Moresque Lady Tubereuse and Modern Oud 1 - عطر ادکلن مردانه مورسک مدرن عود

Modern Oud Moresque for men

“نفسی به اندازه باد صحرا ، عنصری مخفی که حس ها را در خود فرو می برد و با موسیقی متن هیپنوتیزم خود ، هر نگاه ، هر قدم را اسکن می کند. قصیده ای برای دبی ، به روح مدرنش ، به سمت بالا و آینده پیش بینی می شود ، و ذاتی زیبا و منحصر به فرد ، با قلبی هزار ساله را به تصویر می کشد. عطر زنده و درخشان ، جذابیت سنت و علاقه به نوآوری را در بر می گیرد. شخصیت مرموز عود ، مرکز سنت های معطر خاورمیانه ، با شفافیت درخشان برگاموت و لیمو و طراوت لهجه های آبزی ، که توسط قلب سبز برگ توت و برگ های گوجه فرنگی تأکید می شود ، با ظرافت چوب و سرو تقویت می شود. کاریزمای آن در پایه با نرمی چوب کشمیر و عمق ناگارموتا درگیر می شود. مودرن عود عطری است که می خواهد با احترام به ریشه های خود ، برجسته شود. عطری با یک دنباله چوبی گرم و تصفیه شده ، که با ظرافت منحصر به فرد و تکرار نشدنی بر روی پوست می لرزد. “

الموندو
عطر مردانه كارون امی موی كوم جی سوی 2020

عطر ادکلن مردانه مورسک مدرن عود، نخستین بار در سال ۲۰۲۰ روانه بازار شد به عنوان عطری مردانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . و در دسته عطر های رایحه های چوبی قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، لیمو ترش، آب ، سرو ، دانه سرو کوهی ، برگ گوجه فرنگی اشاره کرد.

 

برند مورسک
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی رایحه های چوبی
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه ترنج ، لیمو ترش، آب
اسانس میانی سرو ، دانه سرو کوهی ، برگ گوجه فرنگی

 

عطرها با غلظت ادوپرفیوم ، در بطریهای ۷۵ میلی لیتری با قیمت ۱۳۰ یورو بسته بندی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *