دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال

معرفی عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال

داستان مجموعه اومنیا بولگاری از سال ۲۰۰۳ آغاز شد و گرچه رایحه اصلی آن ، یک غذای سبک ادویه ای تند ، از قبل در فراموشی محو شده است ، اما داستان عطر تا امروز ادامه دارد. با گذشت سالها ، ده عطر در این مجموعه برای جوانان منتشر شد ، اما امروزه فقط شش عطر در وب سایت رسمی این شرکت باقی مانده است. آنها با طراحی بطری به صورت دو حلقه اتصال متصل به زنجیره کاتن بولگاری ، به عنوان نمادی از بی نهایت و ادای احترام به جواهرات بولگاری ، متحد می شوند و روی هر پیوند رنگ های آب نبات درخشان حمل می کنند.

مجموعه اومنیا به عنوان عطرهایی برای جوانان ، برای زنان جوان در سنین حساس و مطبوع قرار گرفته است و هدف آن جلب رضایت سلیقه های دخترانه در کشورهای مختلف جهان است. بنابراین ، به عنوان مثال ، اومنیا کریستالی ، با نت هایی از گلابی ناشی و گل نیلوفر ، با در نظر گرفتن سلیقه دختران ژاپنی و کره ای ایجاد شده است ، عطر ادکلن بولگاری امنیا پارایبا ،با الهام از جنگل و دریا برزیل ، و آخرین نسخه ، اومنیا گلدن سیترین ، رایحه ای از یاسمن و بهاره ییلاقی استوایی است که روی پایه ای شیرین قرار می گیرد.

Omnia Coral Bvlgari for women 2 - معرفی عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال

قهرمان امروزی ما اومنیا کورال است ، که از نظر بصری با رنگ مرجانی صورتی نارنجی در کناره های پرچم متفاوت است. اولین بار در بهار سال ۲۰۱۲ معرفی شد و مانند تمام عطرهای رایحه اومنیا بولگاری، توسط عطرساز آلبرتو موریلاس ساخته شد. چهره این عطر در هنگام راه اندازی کارولا ریمر بود ، که جواهرات رنگی مرجانی و یک گل هیبیسکوس در موهای تیره خود قرار داده بود.

الموندو
سفر معطر به دور دنیا عطرهای شرقی

در مقایسه با نسخه اصلی ۲۰۰۳ ، عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال، عطری کاملاً متفاوت است. آنها به همان اندازه متفاوت هستند که یک مجموعه “بهار-تابستان” با یک مجموعه “پاییز-زمستان” متفاوت است. برای مطابقت با رنگ آمیزی پرچم ، بازاریابان مواد قرمز را برای هرم عطر انتخاب کردند و آنها را به اندازه کافی عجیب و غریب ساختند: گوجی توت ، انار و گیاه گلیس.

عطرساز توضیح داد: “این اولین بار است که بولگاری یک نت میوه ای ایجاد می کند ، اما میوه ای به روش بسیار بولگاری. من با الهام از سنگ قیمتی مرجع قرمز نجیب و نادر ، تصویری از عطر و بویی طبیعی و عطرآگین را ایجاد کردم که در اطراف گل هیبیسکوس ایجاد شده و احساس پر آب میوه های آبدار است.

Omnia Coral Bvlgari for women 3 - معرفی عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال

عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال

عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال ، به دلیل وجود نت های مرکبات ، درخشان ، درخشان و کمی خشن آغاز می شود. اما به سرعت با توت میوه ای و توت تمشک و لیچی گرد می شود (من نمی دانم بوی گوجی بری چیست – به نظر من اصلاً بو ندارند). توافق میوه ای و توت در ابتدا دارای یک کمی از رنگ نبات آبنبات چوبی و کارامل و یک شخصیت پودر است. اگر چیزی به نام کارامل تمشک – توت سیاه وجود داشته باشد ، بوی آن چنین خواهد بود. توت ها و پودر آکوردئر اولیه کاملاً با قلب گل مرطوب اومنیا کورال ترکیب شده اند – نت های ظریف گل رز صورتی و گل سوسن.

در قلب ، قسمت پودری آن با سوسن سفید و برخی از خلوص های گرم ، بنفش و چوبی ادامه می یابد ، بعداً به یک دنباله سفید و گرم چوبی مشکی با لهجه روی پودر سفید برفی تبدیل می شود مبرتولید ، مشکی با سایه پودری دانه های گیاه هیبیسک  ، همراه با سایه های هلو و توت روشن (به عنوان مثال گالاکسولید و هلوتولید ، می توانند به بوی پودر سفید دانه های گیاه هیبسک اشاره هایی از هلو ، شاه توت و گلابی بدهند.)

الموندو
عطر ادکلن اسکادا کندی لاو Candy Love Escada 2020

عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال، مانند همه رایحه های این مجموعه ، اومنیا کورال عطری نرم و گرد از مشک است که باعث خلوص دخترانه می شود ، و کمی لهجه روی توت قرمز و گل رز دارد. ظاهراً این عطر و بوی پایه مشک بود که عطر ساز در ذهن داشت وقتی می گفت این عطر به روش بولگاری ساخته شده است. از آن انتظار اراده یا شخصیت غنی نداشته باشید – این فقط زیبا و ضعیف است. اگر آن را با تئوری سبک لباس مقایسه کنید ، قطعاً این یک قطعه نمایشی یا کلاسیک نیست ، بلکه یک قطعه ساده لوحانه و عاشقانه است.

Omnia Coral Bvlgari for women 4 - معرفی عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورالOmnia Coral Bvlgari for women

عطر ادکلن بولگاری اومنیا کورال

نت های برتر: توت برگاموت و گوجی؛

نت های میانی: انار ، گیاه گلیس و نیلوفر آبی؛

نتهای پایه: ماسک و ویرجینیا سرو

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *