دانستنی های عطر

معرفی روبرتو گرکو پورتر سا پو له ابجکت ۲۰۲۰

به نظر می رسد برای انتشار عطر و بوی جدید ، ابتدا عکاس و صاحب نام تجاری روبرتو گِرکو باید اطمینان حاصل کند که حداقل یکی از جنبه های عطر و بوی این عطر وجود دارد. مثل اینکه یک قسمت باید جسورانه فریاد بزند در حالی که بقیه ترکیبات برای سلطنت و مکالمه با آن کار می کنند.

با روبرتو گرکو پورتر سا پو ، دومین نسخه منتشر شده گِرکو پس از اویلرز به ​​یاد ماندنی ، بیشترین یادداشت های رایج باید مشک باشد. آرایه ای از آنها احتمالاً در اینجا مورد استفاده قرار می گیرد ، با روغنی بودن مشک گوزن (مطمئن هستم که بازسازی شده است)

سلف آن اویلرز زیبایی نرم یونجه و اسطوخودوس را در برابر انعطاف پذیری و خاکستری شبیه گل هایی که گل و لای پر از گرد و غبار گرده ها را از بین می برد ، به نمایش گذاشت.

به طور مشابه پیچیده ، روبرتو گرکو پورتر سا پو چیزی کاملاً شور را از درون آن مشک به ما می زند. دسته های خاکی زالزالک ، گلپر و ریشه گل مینا در یک نمایشگر گیج کننده از حالت خنک به گرم تغییر می کنند. انتقال جذابیتی از انرژی در این عطر اتفاق می افتد که قابل پیش بینی نیست و به ندرت بو می شود. با این وجود ، مشک ها از ابتدا تا انتها نفوذ می کنند و در مراحل بافتی از خز به نرم ، نرم و پودری پیشرفت می کنند.

من در ابتدا نگران این بودم که به محض تبخیر آلدئیدهای تیزتر و خنک تر ، تنها چیزی که برای من باقی خواهد ماند یک بمب پودر است – چیزی که شخصاً دوست ندارم. خوشبختانه ، آن نوع انتقال قابل پیش بینی در اینجا اتفاق نمی افتد. در عوض ، یاس ایندولیک همان جایی که آلدئیدها متوقف شده اند را می گیرد و با فشار دادن و کشیدن دما با گرمای یلانگ یانگ و چوب صندل ، آن را ادامه می دهد. یک نت دانه ای کمی شیرین و خوش طعم در مراحل بعدی عمیق ظاهر می شود.

الموندو
عطر جدید از برند اسپانیایی توكاوس ويسيو

افرادی که به مشک حساس هستند ، ممکن است نیاز به خنک شدن شانه به Porter داشته باشند ، در حالی که کسانی که از گلهای طلایی پرنعمت و آلدهیدهای با دوز هوشمند لذت می برند ، آن را به دلیل خویشاوندی با عطرهای گذشته جشن می گیرند.

یکی از این عطرهایی که این ترکیب رودریگو فلورز روی به یاد می آورد ، عطر ادکلن کارون نارسیس نویر است ، که نه تنها دارای رایحه گل نرگس است بلکه تمایل به تغییر دما نیز دارد. کسانی که عطر فلور د روکایل کارون ر ا ارزشمند می دانند ، از تلخی نرم و جنجالی پورتر که فقط در صورت ترکیب آلدئیدها و مطلق های خوب گل ، اتفاق می افتد ، قدردانی می کنند.

دوستداران عطر بوگو یا پارفومز دوسیتا نیز باید توجه داشته باشند! کارهای آینده روبرتو گرکو را نباید از دست داد.

Porter Sa Peau LObjet Parfumant Roberto Greco for women and men 1 - معرفی روبرتو گرکو پورتر سا پو له ابجکت 2020

عطر ادکلن روبرتو گرکو پورتر سا پو له ابجکت ۲۰۲۰

عطر ادکلن روبرتو گرکو پورتر سا پو له ابجکت توسط روبرتو گرکو – عطر ادکلن گل آلداید برای زنان و آقایان. این عطر جدید است. عطر ادکلن روبرتو گرکو پورتر سا پو له ابجکت در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. طراح  این عطر رودریگو فلورز روی است. نت های برتر عبارتند از: آلدئیدس ، زالزالک ، گلپر و کلاری سیج. نت های میانی گل نرگس ، یلانگ-یلانگ ، گل رز بلغاری ، یاسمن ، اوریس و سبوس هستند. نت های پایه مشک ، پاچولی ، چرم ، آکیگالاوود ، هایراکس ، اوکموس ، وتیور ، چوب صندل سفید و بلوز تولو هستند.

الموندو
عطر زنانه جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *