دانستنی های عطر

کوکو مادمازیل با لئو برای تابستان آماده است

کوکو مادمازیل با لئو برای تابستان آماده است
بررسی رایحه
توسط سوفی نورماند

از نوزدهم ماه می ، سرانجام مغازه ها و عطاری های پاریس پس از هفته ها حبس درهای خود را به روی عموم مردم گشودند و این فرصت را به من دادند تا با کشف رایحه های جدید به آنجا بروم و کمی لذت ببرم. با نزدیک شدن به تابستان ، احساس کردم جذب آخرین پیشنهادات تابستان شده و با لئو جدید شنل برخورد کردم. این برند برجسته به تازگی این نسخه جدید را که از پرفروش ترین های کوکو مادمازل است را در می و همراه با ژل حمام به بازار عرضه کرده است تا از زیر آفتاب تابستان لذت ببرید.

Coco Mademoiselle Is Ready For Summer With L’Eau 2 - كوكو مادمازيل با لئو برای تابستان آماده است

شنل تصمیم گرفت تابستان را با مجموعه ای مخصوص روزهای آفتابی جشن بگیرد. آنها تصمیم گرفتند یک ژل حمام برای بدن و مو ایجاد کنند ، اماهمچنان لئو یک آب معطر به سبک نور ،یک غبار معطر ، برای غنی سازی طیف وسیعی از کوکو مادمازل می باشد. این یک تغییر کاملاً وفادارانه است که می تواند توسط “کوکو مادمازل لایت” انجام شود ، زیرا از اولین اسپری ، ما بلافاصله امضای کوکو مد را تشخیص می دهیم. اولیویر سعی کرد با تأکید بر طراوت عطر ، رایحه مرکبات ، گلها و میوه های اصلی را هدیه کند: ترنج ، پرتقال ، گریپ فروت ، گل رز ، یاسمن ، گلابی ، هلو …

Coco Mademoiselle Is Ready For Summer With L’Eau 1 - كوكو مادمازيل با لئو برای تابستان آماده است

با این حال ، حتی اگر نت معروف پچولی جلوه تازه بودن را افزایش دهد ، ما هنوز پایه پچولی را با نت های خاکی و دلفریب اصلی درک می کنیم. برای اینکه طرفداران کوکو مد که سرسختی او را دوست دارند ناامید نباشد ، این غبار معطر قدرت خوبی برای چنین غلظت سبکی را ایجاد می کند.او که عطر بدن و مو را به زیبایی برای آفتاب گرفتن طراحی کرده و در یک قالب استوانه ای زیبا قرار گرفته است. کوکو مادمازلز کالکشن اینت در مراکز فروش این برند در ۱۰۰ میلی لیتر با قیمت ۸۲ یورو برای لئو و ۴۰ یورو برای ژل حمام در دسترس است.

الموندو
عطر هرمس له امبر (لومبر) دس مرولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *