دانستنی های عطر

عطر ادکلن ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود

به تازگی جدیدترین نسخه تیس لاین خود را که حاشیه ای از نسخه تیس سال گذشته است ، راه اندازی کرد. همانطور که مارک هنگام ارائه غذای مطبوع ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود ، ساخته و امضا شده عطرساز استفان نیلسن ، عنوان کرد: “زندگی خوشمزه است.”خیال پردازی خود را ترک نکنید. معرفی ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود ، خواهر جدید نرم و رویایی به عطر Tease که دوست دارید. عطر با یک شیرینی خامه ای و سبک هوا شروع می شود: مرنگ وانیلی شلاق زده. سپس به یک قلب شکوفه و شکوفه ای از گل سانتای عجیب و غریب – شکوفه کمیاب درخت چوب صندل. در پایه ، کهربا و انعطاف ناپذیری از مشک ، گرمی را ایجاد می کنند که به آرامی روی پوست شناور است. ”  اطلاعات رسمی ویکتوریا اسکرت

Tease Creme Cloud Victorias Secret for women 1 - عطر ادکلن ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود

Tease Crème Cloud Victoria’s Secret for women

عطر ادکلن ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود نسخه ۲۰۲۱

عطر ادکلن ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود، در سال ۲۰۲۱ روانه بازار شد به عنوان عطری زنانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . و در دسته عطر های شرقی وانیلی قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به وانیل ، مرنگ، مشک ، کهربا اشاره کرد.

برند ویکتوریا سیکرت
عطار استفن نیلسن
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی شرقی وانیلی
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه وانیل ، مرنگ
اسانس پایه مشک ، کهربا
Tease Creme Cloud Victorias Secret for women 2 - عطر ادکلن ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود

Tease Crème Cloud Victoria’s Secret for women

 چهره تبلیغاتی جدیدترین عطر مادیسون بیر است که در جدیدترین تبلیغات ویدیویی و تبلیغاتی ویدیوی ماریو سورنتی-شات ظاهر می شود. جدیدترین پرچم فرم عطر تیس سال گذشته را تکرار می کند ، این بار در رنگ های سفید و خامه ای.کلکسیون عطر ادکلن ویکتوریا سیکرت تیس کرم کلاود  در حجم های  ۷میل، ۵۰میل ، ۱۰۰ میل و ۲۵۰ میل به صورت ادوپرفیوم است که همه از طریق وب سایت رسمی ویکتوریا سکرت موجود است.

الموندو
عطر کولونیا فوتورا از برند آکوا دی پارما 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *