دانستنی های عطر

عطر ادکلن تام فورد اومبره لدر پارفوم

Ombre Leather Parfum Tom Ford for women and men

تام فورد به تازگی جدیدترین نسخه عطر ، تام فورد اومبره لدر پارفوم را روانه بازار کرده است که غرب آمریکا را با نت های بزرگنمایی شده از برگ بنفشه ، چوب سرو و تنباکو سبز به تصویر می کشد ، در حالی که رایحه اصلی چرم گل ، حسی وحشی و لمسی را تداعی می کند. عطرساز سونیا کنستانت هر دو عطر امبره لدر و عطر تام فورد اومبره لدرر پارفوم ساخته و ترکیبی از نت های چرمی و گل را ارائه کرده است که تفسیر جدیدی از نسخه اصلی است.

Ombre Leather Parfum Tom Ford for women and men 1 - عطر ادکلن تام فورد اومبره لدر پارفوم

Ombre Leather Parfum Tom Ford for women and men

عطر ادکلن تام فورد اومبره لدر پارفوم، با تکیه بر حساسیت لمسی و بوی اصلی ، علامت چرم مجلل و مجلل با افزودنیهای جدید شگفت انگیز را تشدید می کند. گل ارغوانی مطلق برگ بنفش با یک هوای سبز قوی و قوی تنفس می کند و جای خود را به احساسات چوبی و زیبا می دهد. چوب سدر. قبل از فصل باران های موسمی برای تولید عصاره بالا برداشت می شود ، یاسمن سامباک هندی دارای ظاهری شدید و میوه ای است که به یاد گل زنبور عسل می افتد. نت های چرمی عمیق و چوبی که با تنباکو سبز تزیین شده اند جلوی گلدار را می گیرند ، و در یک غلظت مضاعف حساسیت خامه ای ایجاد می کنند. قلب اوریس در زیر آن تپش می کند و کششی فریبنده و اعتیادآور را آزاد می کند. ” –تام فورد رسمی

Ombre Leather Parfum Tom Ford for women and men 2 - عطر ادکلن تام فورد اومبره لدر پارفوم

عطر ادکلن تام فورد اومبره لدر پارفوم

 Ombre Leather Parfum Tom Ford for women and men

عطرساز: سونیا کنستانت

الموندو
عطر ادکلن با نت قهوه

نسخه ۲۰۲۱

نت ها: برگ بنفشه ، چوب سدر ، یاسمن هندی ،

زنبور عسل ، چرم ، نت های چوبی ، تنباکو سبز ، قلب اوریس

عطر تام فورد اومبره لدر پارفوم، به صورت عطر ۱۰میل ، ۵۰ میل و ۱۰۰میل از طریق وب سایت رسمی تام فورد ، از آگوست ۲۰۲۱ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *