دانستنی های عطر

عطر مشترک وی  وی ال اچ

من قبلاً داستان عطرهای برتر لسیا وولخونسکایا را برای شما تعریف کردم که براساس اصل هماهنگی از طریق درگیری ساخته شده است. عطرهای وی ال اچ  نشان دهنده یک تنش زنگ دار و زنده است که توسط بطری سنگ آتشفشانی موجود است. این همان چیزی است که خود خالق درباره آنها می گوید.بطری های منحصر به فرد وی ال اچ واقعاً قابل توجه هستند – آنها به صورت دستی توسط هنرمندان سرامیک ساخته می شوند و در مورد عطر وی  که امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد ، آنها نیز ذات آنچه در داخل است را منعکس می کنند. بطری V به رنگ جوهر است. جوهر برای من چیزی سیال ، بی شکل ، انتزاعی است که وقتی روی کاغذ قرار می گیرد به معنا و رئوس مطالب می رسد. این می تواند شکل ایده ای را که به وجود آمد ، افکار فرموله شده و رئوس مطالب ، تصاویر ، پیامی برای شخص یا اشخاص دیگر را به خود اختصاص دهد. این کمی شبیه عطر است ، وقتی از بین بسیاری از مواد جداگانه ، شکل یک عطر به عنوان یک ترکیب محدود و یک ساختار خلاق متولد می شود.

V VLH for women and men 1 - عطر مشترک وی  وی ال اچ

V VLH for women and men

هنگامی که کتاب جدیدی را در دست داریم و پیش بینی غوطه وری در دنیای ناشناخته جدیدی را که شخص دیگری ایجاد کرده است ، احساس لرز کمی می کنیم. ما به نقاشی هایی نگاه می کنیم که برداشت های شخصی خود را از کار شخصی که شخصاً نمی شناسیم دریافت می کنیم. جوهر ، گواش ، کتاب ، موسیقی ، عطرسازی و بسیاری دیگر از راه های بیان هنر ، چیزهای ناشناخته و رمز و راز را برای ما به ارمغان می آورد و ما می خواهیم این جادو را لمس کنیم تا بخشی از ما شود. – لسیا وولخونسکایا

الموندو
عطر گوچی هورتوس سنیتاتیس

عطاری ها اغلب از مرکب و رنگ به عنوان منبع الهام استفاده می کنند. جوهر یک احساس عجیب و غریب مخلوط به ما می دهد که بلافاصله ما را از واقعیت عادی خارج می کند. فقط به یاد داشته باشید: مدرسه ، اولین دفترهای شما ، اولین نقاشی ها ، اولین شعرهای عاشقانه ، اولین تجربه خلق هنر. اشتباهات ، ناامیدی ها ، لحظات شانس و پیروزی. انکر نویر  و ام /مینک ، یک مارک کاملاً اختصاص داده شده به خال کوبی ، و حتی یک هنرمند خال کوبی – همه اینها تجربه ای مشابه V است.

عطر مشترک وی  وی ال اچ

V VLH for women and men

نت های برتر – آلو و توت سیاه

نت های میانی – گل رز داماسک ، ریشه زنبق ، چای

نت های پایه – کاستوریوم و چوب صندل دودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *