دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن شالینی وانیل ریوه ۲۰۲۱

معرفی عطر ادکلن شالینی وانیل ریوه ۲۰۲۱

خانه واقعاً مجلل شالینی خود را برای راه اندازی وانیل ریوه در مارس ۲۰۲۱ آماده می کند. عطر وانیل ریوه عطری است وانیلی که ، به گفته این برند ، “شیرینی جذاب و دل انگیز آرزوها و رویاهای غیرقابل توصیف را بدون محدودیت به تصویر می کشد.” این عطر ترکیبی آغوش از شکوفه های گرم ، حسی وانیل مطلق ، انیسون معطر ، توبروز پر زرق و برق ، یاسمن و شکوفه های تیاره است.

“سفر بزرگترین آرزوی روح ما یافتن دوقلوی آن است. سپس شیرینی زندگی در آغوش عشق درهم تنیده آشکار می شود و زندگی را درک می کند. این عشق جوهر وجودی ماست. وانیل رهو روح تو را نوازش می کند و تو را درگیر می کند آغوش گرم. خانه خود را پیدا کرده اید. ” – شالینی

عطر ادکلن وانیل ریوه سعی می کند خاطرات مربوط به جزیره بورا بورا در تاهیتی ، آب گرم اقیانوس آرام جنوبی و رایحه وانیل را بر روی پوست آفتاب گرفته ثبت کند و احساسات عاشقانه ای را برانگیزد. در بورا بورا ، گلهای سفید توبرز ، جاسمین و تیارا هر شب بر روی تخت ریخته می شوند ، با وانیل مخلوط می شوند و رویای عشق و احساسات آینده را ایجاد می کنند. وانیل رهو سعی می کند لطافت نوازش عاشق را بدست آورد.

Vanille Rêve Shalini for women and men 1 - معرفی عطر ادکلن شالینی وانیل ریوه 2021

Vanille Rêve Shalini for women and men

معرفی عطر ادکلن شالینی وانیل ریوه ۲۰۲۱

 استاد عطر زنانه موریس روسل است که ششمین عطر از سری تولید شده توسط شالینی و عطرساز است. شش عطر منعکس کننده حالات و احساسات روح است. عطر وانیل ریوه در مارس ۲۰۲۱ در سراسر جهان عرضه می شود. وانیل ریوه با قیمت ۱۵۰ دلار برای هر چهارم اونس تا ۱۱۰۰ دلار برای پرچم شیشه ای بیزانس در دسترس خواهد بود.

الموندو
عطر ادکلن زنانه گریتی ژاکلین 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *