دانستنی های عطر

معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرل

در آغاز فوریه ۲۰۲۱ ، کارولینا هررا فلانکر جدیدی را در یک بطری استیل قرمز روشن ارائه می دهد. قرمز به طور قطع در سال ۲۰۲۱ یک روند است زیرا بسیاری از خانه ها تصمیم گرفته اند خلاقیت های جدیدی را در بطری های قرمز ارائه دهند.

کارولینا هررا وری گود گرل یک ماجراجویی جدید بویایی است که به نوبه خود یک تعجب آور است: جایی که رایحه های قبلی در خانواده قدرت براندازی یاس یا لوبیای تونکا را کشف می کردند ، این ادو پرفیوم جدید قبل از آن را افزایش می دهد ، و قدرت خود را از قدرت گل سرخ می گیرد ، رایحه ای متمایز ، که در اینجا روی زمین کاملاً جدیدی پا می گذارد.

Very Good Girl Carolina Herrera for women 3 - معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرل

کارولینا هررا وری گود گرل

وری گرل گرل پس از خلق سال گذشته ، عطر ادکلن کارولینا هررا گود گرل سوپریم و عطر کارولینا هررا گود گرل لجر از سال ۲۰۱۸ می رسد. آنها به عنوان ترکیبات متفاوت از نسخه های دیگر مجموعه ، بطری های نسخه محدود از خلاقیت خوب دختر خوب از ۲۰۱۶ ، برجسته می شوند.

Very Good Girl Carolina Herrera for women 6 - معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرلهمانطور که مارک توضیح می دهد: “گل رز و وتیور: یک کنتراست ایده آل است. وری گود گرل یک عطر گلی میوه ای است. سفر معطر آن با توت شروع می شود ، یک توت وحشی بازیگوش و شیطنت آمیز که با یک وحدت اعتماد به نفس به آن لیچی عجیب و غریب اضافه می شود. این در این نکته که خصوصیات منحصر به فرد و در عین حال مرموز گل سرخ مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان یکی از مهمترین مواد اولیه در تاریخ عطرسازی ، قبلاً تفسیرهای بی شماری از آن دیده شده است. رایحه منحصر به فرد آن همه جانبه و اغوا کننده است آستین ، دقیقاً همان چیزی است که لوئیز ترنر عطرساز برای این فصل جدید در جهان دختر خوب سرمایه گذاری کرد. ”

الموندو
معرفی عطر زنانه نائومی کمبل هی یر تو استی

Very Good Girl Carolina Herrera for women 5 - معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرل

“در اینجا ، این تفاوت های ظریف خامه ای و پودری گل رز است که با یک رمانتیسم توهین آمیز که به اندازه جذاب ترین رژلب قرمز جهان گرم و ابریشمی است ، برجسته می شود. نیازی به توجیه اظهار عشق به این لوکس ترین مواد نیست ، و حتی اگر این دلیل کافی برای ایجاد عطر باشد ، لوئیز ترنر چیزی جز یک سازگار است. از این رو چرا آخرین انفجار در “دختر بسیار خوب” یک زمینه محجبه از وتیور است که فرم خام آن بوی چوب را برمی انگیزد ، و این ماده اغلب در عطر سازی مردان استفاده می شود. این یک عنصر اصلی از بد بوی است ، اما همچنین از عطر ادکلن کارولینا هررا گود گرل سوپریم ، یک نقطه مقابل تعجب آور و معاصر ارائه می دهد که در این عطر جدید اتحادی با گرمای وانیل ایجاد می کند. نتیجه یک عطر گل است که زیبایی طبیعی مواد اولیه آن را افزایش می دهد ، اما بدون اینکه از خلاقیت چشم پوشی کند. ”

Very Good Girl Carolina Herrera for women 7 - معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرل

عطر ادکلن وری گود گرل توسط کارولینا هررا

همانطور که کارولینا هررا معروف گفته است ، “مد تکامل است ، نه انقلاب” ، عبارتی که کاملاً برای این عطر جدید صدق می کند. درست همانطور که وقتی وس گوردون هنگام طراحی مد برای نام تجاری ، مواد بی انتهایی مانند ابریشم یا چرم را مدرن می کند ، از گل رز با زیبایی کاملاً معاصر استفاده می شود. به همین دلیل است که Very Good Girl نه تنها یک نیروی حساس برای حواس است ، بلکه عطری است که برای پوشیدن و لذت بردن از آن در دنیای مدرن آماده است.

الموندو
عطر مردانه گای لاروچ دراککار اینتنس

Very Good Girl Carolina Herrera for women 2 - معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرلVery Good Girl Carolina Herrera for women 2021

عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرل نسخه ۲۰۲۱

عطر ساز: لوئیز ترنر

نت برتر: توت قرمز ، لچ
نت های میانه: گل رز
نت های پایه: وتیور ، وانیل

Very Good Girl Carolina Herrera for women 1 - معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرل

بطری قرمز اولین مجموعه نیست ، اما از نظر طراحی متفاوت است. عطر ادکلن گود گرل ولوت فتال اولین عطر قرمز مجموعه بود که در یک بطری مخمل قرمز تیره ساخته شد ، در حالی که خلقت جدید همانند نسخه اصلی آن براق و شیشه ای است. طرفداران واقعی این خط اکنون میل جدیدی دارند. گرل گرل در اواسط فوریه در بطری های ۵۰ میلی لیتر و ۸۰ میلی لیتر ادوپرفیوم به بازار عرضه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *