دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن گینزا شیسیدو

در فوریه ۲۰۲۱ ، برند ژاپنی شیسیدو برای اولین بار در پنج سال گذشته عطر جدیدی را معرفی کرد. نام نمادین گینزا به آن داده شد. ریشه نام تجاری این برند در محله معروف توکیو است ، بنابراین جینزا جدید “چیزی بیشتر از یک عطر ، یک الگوی جدید است.” گینزا از رویارویی با تضادها متولد شد ، هنری که شیزیدو به کمال آن تسلط دارد. روشی منحصر به فرد برای به دست گرفتن سنت و هدایت آن به سوی بزرگترین شکل مدرنیته ، شکل دادن به آن بارها و بارها تا رسیدن به واقعی ترین و الهام بخش ترین بیان آن. – شیسید

طبق این مارک ، در حالی که در غرب عطر به عنوان ابزاری فریبنده در نظر گرفته می شود ، در ژاپن بیشتر جنبه شخصی و معنوی پیدا می کند. مدت ها پیش ، سامورایی ها در هنگام مراسم کودو از بخور استفاده می کردند تا قلب آنها را با شجاعت پر کنند و قدرت درونی خود را آزاد کنند: کد سامورایی باستان Bushido به ما می آموزد که به خود ایمان داشته باشیم و خصوصیات شخصیت های خود را به “قدرت جادویی” تبدیل کنیم.

Ginza Shiseido for women 2 - معرفی عطر ادکلن گینزا شیسیدو

Ginza Shiseido for women

سامورایی کرید “من هیچ قدرت جادویی ندارم ؛ من شخصیت را جادوی خود می کنم”. با هدایت این ایده ، شیسیدو رایحه ای را ارائه می دهد که زنانگی را در تمام تقابل های خود چند برابر می کند: سبک و روشنایی ، شکنندگی و قدرت ، تدبیر و اشتیاق.

عطر ادکلن گینزا شیسیدو یک دسته گل با لهجه های چوبی و مشکی است. گینزا که توسط کارینه دوبرویل و ماشا لرنوت از شرکت عطر سازی ژاپنی تاکاساگو ساخته شده است ، سنت بویایی ژاپن را پیچیده و ریشه در مدرنیته دارد. کیمیاگری کامل هنگامی حاصل می شود که ظرافت طبیعی گل ها از قدرت جنگل های مقدس برخوردار باشد.

الموندو
عطر كانسترني مرچنت اف ونيز فلامنت رز

ناگهان ، این احساسات گلی ، بعد قدرتمندتری به خود می گیرد ، گویی با چوب هینوکی تیز می شود. سرو مقدس ژاپنی در یک زمان محکم و ملایم ، کمی کافور ، شخصیت چشمگیری را به ترکیب می بخشد. وخیم ترین وجه آن عمق چوب صندل و شدت پاچولی را بازتاب می دهد. بطری گینزا توسط طراح کنستانس گیست ساخته شده است. خنجر سیاه شیشه را سوراخ می کند و در مایع صورتی رنگ عطر فرو می رود – ادای احترامی به زرادخانه سامورایی ، و همچنین یادآوری نمادین از قدرت درونی هر زن است.

Ginza Shiseido for women 1 - معرفی عطر ادکلن گینزا شیسیدو

Ginza Shiseido for women

الیزابت دیویسون مدل کاریزماتیک کانادایی چهره گینزا است. ما او را در یک مکان رویایی در ژاپن پیدا می کنیم ، در حالی که لباس بلند سیاه و سفید گرافیکی را یادآور لباس سامورایی می پوشد. او در یک مسیر معمولی و روشن فانوس با گوزن ، نماد بی گناهی و آزادی روبرو می شود. او با اطمینان وارد ساختمانی می شود که منظره ای نفس گیر از گینزا را ارائه می دهد. در مرکز اتاق ، خنجری از گلهای معلق از سقف زیبایی چشمگیر عطر را بازتاب می دهد. گفتگوی معنوی بین مدل و گلبرگ های آویزان آغاز می شود. پس از تعظیم احترام ، او شروع به رقصیدن در اطراف گلها می کند. گلبرگها گویی از نیروی درونی او استقبال می کنند ، شکوفا می شوند تا تمام انرژی ، زنانگی و قدرت او را به او ارزانی کنند. یک رقص رقص ظریف و کاملاً الهام بخش. – شیسیدو

الموندو
عطر و نت های مشروبی با بوی شراب

عطرادکلن گینزا شیسیدو در بطری های ۳۰ ، ۵۰ و ۹۰ میلی لیتری به عنوانادوپرفیوم ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *