دانستنی های عطر

عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو کلن

عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو کلن

Acqua di Pino Cologne Pino Silvestre for men

رایحه کلاسیک دنیای عطرسازی ، پینو سیلوستر ، عطری است که در دهه ۵۰ در ایتالیا ساخته شد و واقعاً بازار را متحول کرد و حتی امروزه به یک طرح محبوب تبدیل شد. بوی تازه سوزن کاج ، انواع توت های درخت عرعر ، ریحان تازه و چوب سدر آرام بخش در فلاکون نمادین طراحی شده به شکل مخروط کاج در شیشه سبز ، یک کلاسیک واقعی است که در سراسر جهان به دلیل تصویر منحصر به فرد و توانایی آن در بیان ماهیت واقعی طبیعت مورد استقبال قرار گرفته است.

پینو سیلوستر اورجینال از سال ۱۹۵۵ دارای طرفداران زیادی است که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شدو همچنین دارای مجموعه های مدرن از سه عطر است که در سال ۲۰۱۴ به عنوان مجموعه ترو اسنس اف وود (عود ابسولوت ، رین فورست ، اندروود) و کالکشن سلکشن (دیپ کریزما ، مودرن دندی ، پرفکت جنتل من) عرضه شد. ) در حال حاضر ، گام بعدی از ماویو ارائه مفهوم اکوا دی پینو به عنوان ادای احترام واقعی به میراث پینو سیلوستر آن با تمرکز بر عناصر نمادین است که آن را بسیار محبوب کرده است.

Acqua di Pino Cologne Pino Silvestre for men 2 - عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو کلن

بطری ها دوباره طراحی شده و بسیار زیبا هستند. همانطور که این برند توضیح می دهد ، “مفهوم اکوا دی پینو از ویژگی های اصلی پینو سیلوستر در طبیعت ، طراوت و مردانگی الهام گرفته است. اکوا دی پینو مجموعه ای از عطرها است که در ابتدا فوجر (ادو توالت) و کولون (ادکلن متمرکز است) ) ، و در آینده با سایر پیشنهادات بویایی که آقایان را هدف قرار می دهد ، گسترش می یابد .

الموندو
عطر ادکلن ژان پل گوتیر لا بِلِه لِ پارفوم 2021

“موقعیت یابی اکوا دی پینو مطابق با تصویر و تجربه مارک پینو سیلوستر است ، با توجه به کیفیت بویایی و جذابیت بسته بندی بسیار مقرون به صرفه است.” اکوا دی پینو کولون عطری است درخشان ، مرکباتی ، سبز و زنجبیلی که توسط عطرساز لوکا ماوی ساخته شده است.

“این ادکلن متمرکز با نت های درخشان ترنج ، پرتقال و لیمو ، همراه با طعم های معطر رزماری باز می شود. در قلب ، زنجبیل و مریم گلی با پرده ای از عنبیه نرم در آغوش گرفته شده است. در پایین ، یک نت ظریف چوب سدر با نت مشک گرد می شود. “

عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو کلن در سال ۲۰۲۱ روانه بازار شد به عنوان عطری مردانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . و در دسته عطر های مرکباتی معطر قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، رزماری ، ترکیبات سبز ، سالویا ، زنبق ، زنجبیل ، مشک ، سدر اشاره کرد.

Acqua di Pino Cologne Pino Silvestre for men 1 - عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو کلن

Acqua di Pino Cologne Pino Silvestre for men

برند پینو سیلوستره
عطار لوکا مافی
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی مرکباتی معطر
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، رزماری
اسانس میانی ترکیبات سبز ، سالویا ، زنبق ، زنجبیل
اسانس پایه مشک ، سدر

هر دو عطر در فلاکون های مدرن با خطوط تمیز و با کلاه های چوبی کاج ظاهر می شوند. اکوا دی پینو فوجر به صورت ادو تویلت ۱۲۵ میلی لیتری در دسترس است ، در حالی که کلن آکوا دی پینو به عنوان ادوکلن کانسنتری ۱۲۵ میلی لیتری در دسترس است.

الموندو
عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *