دانستنی های عطر

عطر زنانه دیواین اینتنس

دیواین اینتنس – نسخه محدود جدید توسط دیواین

ما اخیراً ناامیدی خود را درباره اصلاح فرم های کلاسیک قدیمی و افکار درباره چهره جدید کارون به اشتراک گذاشته ایم. در همین حال ، خانه های عطری وجود دارند که در حال حاضر عالی هستند،مانند دیواین ، یک خانه عطر و طعم کوچک از دینارد ، فرانسه. این بوسیله Yvon Mouchel در سال ۱۹۸۶ با آرزوی ایجاد عطر تاسیس شد که همان چیزی است که تصور می کنیم عطرها باید باشند – زیبایی ، شور ، کمال گرایی ، ارتباط عمیق شخصی. دیواین یک خانه عطر مدرن است که عطرهای فرانسوی شگفت انگیز و پیچیده ای را می سازد که از بالا به پایین عالی و بی نظیر هستند.

این بهار ، این برند نسخه محدود جدیدی را به بازار عرضه کرد، نسخه اینتنس از اولین عطر دیواین – دیواین اینتنس ، یک عطر گل مجلل شکوفه.” با یک نت میوه ای از هلو و با گشنیز که کمی ادویه دارد ، باز می شود و سرانجام از میان ابر گلهای لطیف عبور می کند تا احساسی گرم از خزه بلوط ، مشک و وانیل نمایان شود.”

خانواده بویایی: چیپر فلورال – نخ میوه / گل / ادویه جات که در اطراف خزه بلوط ساخته شده است.

Divine Intense Divine for women 1 - عطر زنانه ديواين اينتنس

Divine Intense Divine for women

بالا: هلو ، گشنیز ، توبرز هندی ،
قلب: شکوفه پرتقال ، گل رز طبیعی ، گل یاس ،
پایه: خزه بلوط ، مشک ، وانیل ، سانتال ، پاچولی.

دیواین اینتنس بخشی از مجموعه دیواین است که در آن می توانید بطری های مختلف اسپری ها را با غلظت های مختلف از جمله اکستیت د پرفیوم پیدا کنید. این برند یک برنامه نمونه گیری انعطاف پذیر را برای شما انتخاب می کند تا بتوانید عطرها و مقدار آنها را به تنهایی انتخاب کنید. اگر برند تجاری را نمی دانید و می خواهید نمونه خود را بسازید ، توصیه می کنم L’Homme Sage ، عطر معروف مردانه دیواین و بیوتیفول رز اسپیرچوال را امتحان کنید.

الموندو
عطر زنانه ميموسا مديترانين هاني ساكل ارين لودر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *