دانستنی های عطر

واکینگ اندر لیندن بومسامز مروری بر فلانر ۲۷ ۸۷

واکینگ اندر لیندن بومسامز: مروری بر فلانر توسط ۲۷ ۸۷

Flâneur 27 87 for women and men

۲۷ ۸۷ ، یک مارک کاملاً مدرن و جوان از بارسلونا، پایه ای محکم با شش رایحه اول خود ساخته است. خط موجود گاهی جسورانه (سونار) ، گاهی تسکین دهنده (هاماکا) است که شامل شگفتی های کافی برای سرگرمی طرفداران آنها است ، در حالی که به حدی جسورانه است که می تواند جایگاه خود را در بازار شلوغ امروز حک کند. فلانر ، ۲۷ ۸۷ با آخرین پیشنهاد خود ، ایجاد مرکبات و شکوفه های پوستی را روی میز می آورد. عطر هفتم از خلاقیت های موجود به خوبی تعریف می کند ، در حالی که یک بعد پرانرژی و لطیف را به خط می آورد. فلانر بخشی از مارک گو است که از علامت های تجاری الهام گرفته از اکتشاف و ماجراجویی است. ۲۷ ۸۷ با عطاری های معروف برای شکل گیری خلاقیت های خود شریک است. عطاری که با آنها برای ایجاد فلانر کار کرد مارک باکستون است.

Flaneur 27 87 for women and men 4 - واكينگ اندر ليندن بومسامز مروری بر فلانر 27 87

فلانر با نتی پررنگ و درخشان از ترنج که در برابر شکوفه های سنگین آفتاب پر از گرده شکسته می شود ، باز می شود. دهانه شدید ، پر از انرژی شلوغ و غلیظ مرکبات و شکوفه ها است که باعث می شود سینوس های شما خراب شود. تقریباً شبیه بیرون رفتن در اوایل تابستان، که همه چیز در آن شکوفا می شود و در آن نقطه خود را خسته می بینید. این رایحه بلافاصله شما را به آب و هوای بسیار آفتابگیر و بسیار گرمتر می رساند و به راحتی می توانید سنگ فرش های آفتاب گیر ، شکوفه های شل و روزهای خواب آلود را هنگام زدن این عطر تصور کنید.

Flaneur 27 87 for women and men 1 - واكينگ اندر ليندن بومسامز مروری بر فلانر 27 87

Flâneur 27 87 for women and men

همانطور که نت های برتر ترنج و شکوفه های ایتالیایی کم می شوند ، فضایی ایجاد می شود که قلب ابسنت ، شکوفه بادام و کره عنبیه با ظرافت بیشتری آشکار شود. اثر آکوردینا یک گیاه سبز تلخ است که به خوبی در برابر بوی مانده ترنج و آهک زنگ می زند. این عطر شخصیت شاداب تری به خود می گیرد ، گویی از گرمای روز به سایه درخت یا حتی فضای خنک پناه ببرید. بادام وجهی روغنی و کمی خشک دارد در حالی که کره عنبیه به آن لمس خنکی می افزاید.

الموندو
فرایند بویایی و تأثیر آن بر رفتار انسان

نت های برتر:
ترنج ایتالیایی ، شکوفه های لیندر

نت های میانی:
کره ابسنته ، بادام ، کره زنبق

نت های پایه:
چوب ترمه ، عنبر خاکستری ، وتیور

Flaneur 27 87 for women and men 2 - واكينگ اندر ليندن بومسامز مروری بر فلانر 27 87

Flâneur 27 87 for women and men

در واقع ، الهام از ساختار این عطر زمانی ایجاد شد که رومی ، بنیانگذار این برند ، توانست در پی اقدامات سختگیرانه کنترل ویروس کرونا در بارسلونا ، یکی از اولین پیاده روی های خود را انجام دهد. او شروع به گشت و گذار در خیابان های شهر محل زندگی خود کرد ، از دیدن شکوفه های درختان تعجب کرد.. فلانر نتیجه نهایی پیچ و خم های او بود ، این نام به معنای “کسی است که در اطراف جامعه رصد می کند”.در فازهای باقی مانده رایحه ، چوب ترمه ، عنبر خاکستری و وتیور ذکر شده است ، اما یک شیرینی عسلی نیز می تواند مشاهده شود ، که در کنار نکات معطر وتیور نشسته است. این باعث تعادل بخشیدن به وجوه سبزتر قابض شده و احساس خوش بینی به بسته شدن رایحه ای می شود که در آن حالت گوشتی و شکوفه ای خود را حفظ می کند.

وجوه شکوفه عطر ، سرزنده ، ضخیم با گرده و وزوز حشرات است. در مورد رایحه هایی که واقعاً با شکوفه های خود به دنبال آن می آیند ، یک لذت وجود دارد و فلانر از همان شخصیت بهره می برد. تن های قابض که زیر این کار قرار می گیرند ، عطر را به زیبایی در کنار هم نگه می دارد.فلانر عطری آشوب گر است که آنچه را که بخواهد بدون مانع انجام می دهد. اما پس از یک سال یا به دلیل وجود بیشتر محدودیت ها ، چرا باید کم کار شود؟

الموندو
عطر ادکلن جورجیو آرمانی امپوریو شی و هی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *