دانستنی های عطر

معرفی عطر آمواج اینترلود ۵۳  نسخه ۲۰۲۰

معرفی عطر آمواج اینترلود 53 نسخه 2020

معرفی عطر آمواج اینترلود ۵۳ نسخه ۲۰۲۰

بدون شک عطر مردانه اینترلود ساخته برند آمواج جایگاه افسانه ای به خود گرفته است. از هرج و مرج و بی نظمی الهام گرفته شده است ، اما طبیعت تند و چوبی آن ، که توسط عطر ساز پیر نیگرن در سال ۲۰۱۲ ایجاد شده است ، لحظه ای هماهنگ را در قلب خود نقاب می زند. در سال ۲۰۲۰ ، عطر آمواج اینترلود بلک ایریس مردانه رنگ های جدیدی به پالت اضافه کرد تا وجوه خلقت اصلی را صاف کند. “یک کنش متقابل پیچیده از آرامش رواقی تیره و قدرت پر جنب و جوش دفن شده به سمت بالا ، به نور…

عطر جدید آمواج اینترلود ۵۳ ساخته شده است تا جهان اینترلود را به سطح دیگری برساند. این ترکیب بر اساس فرمول اصلی ساخته شده است ، اما در ۵۳٪ عظیم کنسانتره عطر فرموله شده و نت را از نمره اصلی به دست می آورد.

“در تقاطع تمرکز شدید و پیری طولانی ، یک نسخه عالی و خارق العاده از یکی از برجسته ترین خلاقیت های آمواج اینتر لوده مردانه- اکنون با دوز ۵۳٪ فرموله شده. جنبه های پنهان و عمق شکل اصلی آن، در جایی که انسان اینترلوده هرج و مرج رنگارنگی بود ، بلوغ عطر اینترلوده ۵۳ کامل و هماهنگی بیشتری را منتقل می کند. ” – آموج

Amouage Releases Interlude 53 in Extrait de Parfum - معرفی عطر آمواج اینترلود 53  نسخه 2020

عطر مردانه و زنانه آمواج اینترلود ۵۳ نسخه ۲۰۲۰

عطر آمواج اینترلود ۵۳  نسخه ۲۰۲۰، عطری است شرقی چوبی برای زنان و مردان. این عطر جدید است. عطر آمواج اینترلود ۵۳ ، در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. طراح این عطر پیر نیگرن است. نت های برتر برگاموت ، پونه کوهی و پیمنتو هستند. نت های میانی روایح دودی ، اوپوپوناکس ، کهربا و لبدانوم هستند. نت های اصلی عبارتند از: چرم ، دود ، پاچولی ، صندل و آگاروود (عود).

الموندو
عطر زنانه دولچه اند گابانا دولچه لیلی

نت های برتر: ترنج ، پونه کوهی ، روغن توت پیمنتو

نت های قلب: کهربا ، کندر ، سیستوس ، اوپوپوناکس

نت های پایه: چرم ، دود آگارود ، پچولی ، چوب صندل

عطر آمواج اینترلود ۵۳  نسخه ۲۰۲۰ در یک بطری ۱۰۰ میلی لیتری ادوپرفیوم سخاوتمندانه با قیمت ۴۸۰ دلار در وب سایت رسمی این برند موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *