دانستنی های عطر

میگوئل ماتوس، مدیر خلاق جدیدی از برند برونو آکامپورا

میگوئل ماتوس، مدیر خلاق جدیدی از برند ایتالیایی برونو آکامپورا

احتمالا بسیاری از دوستداران عطر و ادکن به یاد داشته باشند که در سپتامبر ۲۰۱۹ برای اولین بار آکامپورا پرفیومی از شرکت نیش ایتالیا با میگوئل ماتوس، عطرفروش و سرپرست مستقل ادکلن (کسیکه همچنین، همکار مجله آنلاین عطرهای محبوب است) همکاری کردند که نتیجه آن دو مجموعه جدید به نام های آکامپورا  ۵۴  و تادیما بود. در آن سال ۹ عدد عطر جدید در رویداد پی تی فراگرانس در فلورانس ارائه شدند و سراسر فروشگاه چنان همهمه ای اطراف آن غرفه بوجود آمد و یکی از آنها یعنی یانگ هارتس از مجموعه آکامپورا۵۴ در گروه جداگانه ای فینالیست هنر و استشمام سال ۲۰۲۰ شد.

Miguel Matos New Creative Director of Italian Brand Bruno Acampora 1 - میگوئل ماتوس، مدیر خلاق جدیدی از برند برونو آکامپورا

پسر بنیانگذار این برند یعنی برونلو آکامپورا در سال ۲۰۱۹ در مورد این اتحادیه به ما گفت که علاوه بر اینکه با میگوئل دوست های قدیمی هستیم، او سازنده اولین رایحه مستقل برای برند شرکت ما در فرایند تولید عطرهای جدید است. ارزش های مشترک میگوئل همان مقادیری است که این برند از سال ۱۹۷۴ به بعد انجام داده است. از همین رو برای همکاری در تولید این دو مجموعه جدید تلاش شده است.

میگوئل ماتوس، سونیا و برونلو آکامپوراسونیا آکامپورا، میگوئل ماتوس و برونلو آکامپورا در دفتر مرکزی این برند، شهر ناپل در ایتالیا. امروز از این خبر مطلع شدیم که شرکت برونو آکامپورا و میگوئل ماتوس طی چند هفته گذشته به توافقی رسیده اند که میگوئل نقش مدیر جدید خلاق برند معروف ایتالیایی را که در سال ۱۹۷۴ تاسیس شد، به عهده خواهد گرفت. و در حال حاضر این برند در سراسر جهان مشهور است.

الموندو
نت های رز عاشقانه در عطرسازی

Miguel Matos New Creative Director of Italian Brand Bruno Acampora 2 - میگوئل ماتوس، مدیر خلاق جدیدی از برند برونو آکامپورا

 

علاوه بر اینکه یکی از تأثیرگذارترین ویراستاران مجله آنلاین عطرهای محبوب و بنیان گذار برند نیش (عطرهای میگوئل ماتوس) است، میگوئل همچنین رایحه جداگانه ای از خلاقیت حیرت انگیز و شایستگی فنی چشمگیری است که توسط برندهایی مانند ادکلن سارا باکر، کالاج، دِر دافت، نیشانه و لندن تِستامنت برای طراحی یک یا چند اثر از رایحه آنها انتخاب شده است.

 

Miguel Matos New Creative Director of Italian Brand Bruno Acampora - میگوئل ماتوس، مدیر خلاق جدیدی از برند برونو آکامپورابرونو آکامپورا پرفیومی و میگوئل ماتوس قبلا به ما اطلاع داده بودند در حال کار روی پروژه و عطرهای جدید به سرپرستی میگوئل ماتوس در نقش مدیر خلاق و همینطور تولید ادکلن داخلی نیز هستند. این عطر کاملا جدید خواهد بود که ضمن بوجود اوردن پیام اجتماعی، در  جشن های افریقا استفاده شده و از ان الهام می پذیرند.

مجله انلاین عطرهای محبوب دوست دارد که به میگوئل برای دست یابی به این نقطه عطف جدید در حرفه اش تبریک بگوید و برای او در پروژه های آینده اش موفقیتی بی نهایت آرزو کند.

 

ترجمه: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *