دانستنی های عطر

عطر ادکلن دیپتیک اورفئون

خانه عطر فرانسوی دیپتیک قطعاً دارای یک جنبش تاریخی است که در سال ۱۹۶۱ در پاریس در بلوار ۳۴ بلوار سنت ژرمن تاسیس شد ، اما کار آن به عنوان یک خانه عطر آغاز نشد. ابتدا پارچه ها و کاغذ دیواری های آوانگارد و همچنین محصولاتی که از سفر به سراسر دنیا به خانه آورده شده بود ، فروخته شد. با این حال در این “بازار شیک” ، کتاب عطر آنها با ایجاد عطر لئو در سال ۱۹۶۸ افتتاح شد.

سال ۲۰۲۱ ۶۰ سال از تولد دیپتیک را جشن می گیرد و این نقطه عطف با ارائه عطر کاملاً جدیدی برگزار می شود که نام آن کاملاً با تاریخچه نام تجاری مرتبط است. عطر جدید دیپتیک اورفئون نامیده می شود ، از نوار شب معروف ، در همان زمان واقع در نزدیکی بوتیک دیپتیک در بلوار ۳۴ سنت- ژرمن ، جایی که این سه بنیانگذار چندین بار در هفته صرف ایده های خلاقانه برای نام تجاری خود می کردند.

Orphéon Diptyque for women and men 1 - عطر ادکلن دیپتیک اورفئون

Orphéon Diptyque for women and men

بازسازی جو بار یک چالش بزرگ برای عطر ساز اولیویه پشو بود ، زیرا هیچ کس در این شرکت برای خاطرات آن مکان نبود. آنها باید دوباره اختراع شوند. عطر جدید دیپتیک اورفئون به عنوان یک رویای بویایی تازه ، گلی ، نفسانی و چوبی ظاهر شد ، که غالب آن سرو ، وتیور و پاچولی بود. این یادآور دود تنباکو ، آثار رژگونه پودری و چوب صیقل خورده ای است که الهام بخش این خلق شده است. این ترکیب که با یادداشت هایی از توت های ارس تقویت کننده و یاسمن سبک آغاز می شود ، به یک قلب عمیق و گرم ساخته شده از مخلوطی از سرو و دانه تونکا تبدیل می شود.

الموندو
عطر زنانه هوس اف سيليج ويسپرز اف تروث نوير

Orphéon Diptyque for women and men 3 - عطر ادکلن دیپتیک اورفئون

تصویر روی بطری نشانگر تفسیر مجدد الگوی دیپتیک توسط دزموند ناکس-لیت است که توسط جیانپائولو پاگنی طراحی شده است. دیپتیک و جیانپائولو پاگنی الگوی اصلی را برای بیان نه تنها فضای انتخابی و جشن اورفئون ، که در آن سه بنیانگذار زمان زیادی را صرف کردند ، بلکه برخوردهایی را که در روح زمانه بود و آغاز کل را تشکیل می داد ، دوباره اصلاح کردند. ماجراجویی دیپتیک.

عطر جدید دیپتیک اورفئون به صورت ادو پرفیوم ۷۵ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *