دانستنی های عطر

عطر و ادکلن لانکوم پوت اِتق

آرماند پتیتیزان ، بنیانگذار لانکوم ، علاقه زیادی به مواد معطر اشرافی داشت. تقریباً ۸۰ سال بعد ، لانکوم با استفاده از مجموعه عطرهای میسون لانکوم ، بر اساس ملزومات مهم گلاب و عود ، به این روحیه و تخصص احترام می گذارد. عطر جدید مجموعه ، پوت-رتر ، در بهار سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می شود. این اثر جدید که به عنوان قصیده ای برای لذت اعلام شده ، تازه اما آتشین است ، با رایحه ای احساسی و تا حدودی تحریک کننده.
قلب گلهای رز دمشقی با نرمی پودری مشک سفید و نت های کهربای بنزوئین روبرو است. رایحه اصلی پوت-رتر در سال ۱۹۳۷ با رایحه گلهای گل رز ، سوسن و گل آفتاب گردان ایجاد شد. عطر ساز ناتالی لورسون برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ این ترکیب را دوباره طراحی کرد که شامل گل رز ، عنبیه ، عنبر و مشک بود.

Peut Etre Lancome for women and men 1 - عطر و ادکلن لانکوم پوت اِتق

Peut-Être Lancome for women and men

عطر و ادکلن لانکوم پوت اِتق

Peut-Être Lancome for women and men

عطر ادوپرفیوم «پوت اِتق» از عطرهای اغواگر و وسوسه‌برانگیز ناب است که خنکی و طراوت دلنشین را با بافتی آتشین آمیخته می‌کند و هوسی وسوسه‌کننده را درون شما برانگیخته می‌سازد. رایحه رز داماسنا در نت‌های میانی این عطر سرمست‌کننده می‌درخشد و با ظرافت تمام در کنار بافت نرم و پودری رایحه مشک سفید و حالت کهربایی و گیرای رایحه لوبان قرار می‌گیرد.ناتالی لارسن (عطرساز این عطر و از اعضای کمپانی Firmenich) درباره این اثرش می‌گوید: «من تمام شور و اشتیاق خودم را در این آفرینش این عطر به کار گرفتم تا جامه‌ای مشک‌فام بر تن رایحه رز داماسنا، این ملکه گل‌ها، بپوشانم. پس رایحه رز در این عطر حالتی کهربایی و مشک‌فام به خود گرفته است که با شکوهمندی درخشانی شما را شگفت‌زده می‌کند».

الموندو
عطر مردانه لونا روسا اوشن
برند لانکوم
عطار ناتالی لارسن
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی شرقی گلی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه لوبان ، مشک ، رز

بطری عطر گرانبها ساخته شده از شیشه و طلا با یک صفحه طلایی با یک درب کپی شده از میسون لانکوم تزئین شده است. این در از ورودی باغ مخفی Armand Petitjean الهام گرفته شده است. لانکوم پوت-رتر به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *