دانستنی های عطر

عطر مردانه ایو سن لورن وای او فرش

عطر مردانه ایو سن لورن وای او فرش
Y Eau Fraiche Yves Saint Laurent for men

طراوت و جسارت مشخصه جدیدترین فلانکر از مجموعه وای فور من از ایو سن لورن است که به عنوان تفسیر مهیبی از وای اعلام شده است ، که اولین نسخه آن در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. سه عطر از این نسخه اول پیروی می کنند: وای ادو پرفیوم درسال ۲۰۱۸ ، وای لایو در سال ۲۰۱۹ و اکنون جدیدترین وای او فرش ، در مارس ۲۰۲۰ راه اندازی شد. ترکیب رایحه باعث روشنایی و جنبه های تازه یخی می شود و با ترکیبی ادویه ای از لیمو ، زنجبیل و نت های فلفلی باز می شود. در قلب عطر ، شمعدانی خنک شده با نعناع فلفلی ، و با توت های عرعری معطر و رایحه های اسطوخودوس ترکیب می شود. پایه همچنین حاوی جنبه های لیمویی است ، این بار یک لایه خوب و عالی از اولیبانوم (کندر) و یک آرامش آرام از چوب درخت سرو است.

Yves Saint Laurent Y Eau Fraiche 2 - عطر مردانه ایو سن لورن وای او فرش

عطر وای او فرش تفسیری نشاط‌بخش و تازه از امضای وای است. بوی تند و تیز لیمو با نُت ملایم شمعدانی تقویت شده و با چوب سدر ریشه می‌گیرد و عطری شکل می‌گیرد که خنکی می‌افکند. بطری وای جدید تزیین شیبی یخزده را دارد . درِ سفید برفی‌اش مانند تاجی بر فراز آن است که چکیده تصویری یخی از تازگی است.

Yves Saint Laurent Y Eau Fraiche 3 - عطر مردانه ایو سن لورن وای او فرش

برند ایو سن لورن
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی چوبی معطر
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه لیمو ترش، زنجبیل ، فلفل
اسانس میانی اسطوخودوس ، نعناع ، شمعدانی ، دانه سرو کوهی
اسانس پایه سدر ، صمغ کندر
الموندو
عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس 2021

وای او فرش، آدام لوین

چهره تبلیغاتی جدیدترین عطر آدام لوین است ، که همچنین سال گذشته نسخه قبلی Y را تبلیغ کرد.در شکل مداوم فلانکر ، که اکنون از شیشه مات ساخته شده است و بیانگر یخ ایجاد است ، وای او فرش ۶٠میل ادو تویلت و ١٠٠میل ادوتویلت را ارائه می دهد ، که در مارس ۲۰۲۰ در فروشگاه ها انتظار می رود. ادوتویلت ۶۰ml با قیمت ۷۷ دلار و ۱۰۰ml ادوتویلت با قیمت ۹۵ دلار در وب سایت رسمی ایو سن و همچنین فروشگاه دیلاردز موجود می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *