دانستنی های عطر

عطر توکسیک رز اند بلک کت از مونتال

عطر توکسیک رز اند بلک کت از مونتال

Toxic Rose and Black Cat from Montale

مدتها بود که من با مونتال آشنا نبودم. برخی از عطرهای مونتال که زمانی دوست داشتم و متعلق به آنها بود دیگر در دسترس نیستند ، برخی دیگر نام خود را حفظ کرده اند اما به شدت تغییر کرده اند.هر ساله ، این مارک تجاری بسیاری از عطرها را به بازار عرضه می کند که متفاوت هستند ، اما با این وجود از همان سبک هستند – غیر معقول ، مشکی و پر ادویه . گاهی اوقات ، من موفق می شوم از بهمن پیشنهادهای آنها ، چیزی واقعا زیبا و راحت پیدا کنم ، علی رغم قدرت ترسناک آن ها. یکی از یافته های خوش شانسی من بخور بود که واقعاً مرا به یاد دود بخور می اندازد.

بیشتر اوقات با عطری از خط مونتال روبرو می شوم که زیبایی ها را به خود جلب می کنند. ظاهراً ، جانوران مونتال بسیار کاریزماتیک هستند. نیو کریزی این لاو خلق جذاب دیگری است. گل رز صورتی نئون غول پیکر ، عظیم الجثه و بزرگ ،حتی به اندازه یک کامیون زباله را تصور کنید که در غبار یخی یوفس ، زعفران و مشک تمیز جیر شکوفا می شود.قرار است بوی گلاب مانند گل رز باشد ، اما رایحه آن قوی و با پراکندگی بالا است. این رنگ نه تنها صورتی داغ است ، بلکه همه چیز در مورد آن به شدت صورتی است ، از جمله بوی آن. آنقدر نیرومند است که به نظر سمی می رسد. تحول جادویی به طور ناگهانی در زمانی اتفاق می افتد که کاملاً مطمئن باشید توکسیک رز از قبل سوراخ های بینی و چشم شما را سوزانده است. ناگهان ، گل رز به دسته ای تبدیل می شود ، که هنوز هم عظیم است اما حداقل از گلهایی با اندازه طبیعی تشکیل شده است. رنگ آنها روشن است ، اما کور کننده نیست و آن وحشت اولیه فروکش می کند. اکنون در هوای شیرین رد پای بستنی لیموناد و آهک را حس می کنید.

الموندو
عطر دونا كارن دي كي ان واي بي 100% دليشز

Dark Vanilla Montale for women and men 1 - عطر توكسيك رز اند بلك كت از مونتال

با این حال ، بهتر است هوشیار باشید و در از دست دادن هوشیاری خود در هنگام برخورد با کریزی این لاو ، هیچ مشکلی نداشته باشید. قطرات شبنم روی گلبرگها مانند گذشته سمی می مانند ، اما اکنون آنها با قند گازدار پوسته می شوند و رایحه گل رز در زیر آن به یک رنگ و بوی تازه شیرین می رسد. به نظر می رسد اگر هر روز کریزی این لاو را بزنید ، می توانید از سمی بودن این عطر مصون باشید. اما هنوز هم ، نباید خیلی به آن اعتماد کنید – واقعاً غیر قابل پیش بینی است.

در حالی که شما ، همه خوشحال ، دسته گل بزرگ را در دست دارید تا از شیرینی آن لذت ببرید ، ناگهان خارها از گوشت شما بلند می شوند و آن را سوراخ میکنند . گل سرخ از میان شما جوانه می زند. دیگر نمی توانید فرار کنید ، انفجار گلبرگ های گل رز قدم شما را نشان می دهد.
افتضاح است ، اما به نوعی نیز جالب است. گل رز همچنان بوی گل رز می دهد و ازن شیرین او را به طرز شفافی تازه می کند.چه کسی ممکن است کریزی این لاو را دوست داشته باشد؟
شاید هارلی کوین ، وابسته و علاقه عاشق جوکر ، از آن به عنوان سلاحی قدردانی کند.

من تصور می کنم عاشقان عطرهای قوی ، درخشان ، فوق العاده ماندگار با سیلی عظیم نیز آن را دوست خواهند داشت. زدن کریزی این لاو غیرممکن است که مورد توجه واقع نشود. من فقط امیدوارم که علاقه مندان آن قبل از بازدید از مکان های کوچک شلوغ و قبل از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ، مانند اتوبوس های شهری یا هواپیما ، آن را استفاده نکنند ، در غیر این صورت نمی توان از قربانی شده افراد جلوگیری کرد.

الموندو
نت های چوبی پیاده روی معطر

Dark Vanilla Montale for women and men 3 - عطر توكسيك رز اند بلك كت از مونتال

بعد از داستان ترسناک ، می توانیم به سراغ یح چیز خوب و دنج برویم ، مانند دارک وانیلا! من مدت زیادی است که توسط مونتال هیچ چیز زیبا و لذت بخشی را امتحان نکرده ام. دارک وانیلا بوی چرم گوزن ، ضخیم و لطیف دارد. این نوع چرم معطر ترین نوع چرم است ، حتی ممکن است بگوییم از نظر فتیشیستی معطر است. غلافهای تازه وانیل ، که بوی گرم و روغنی آنها مانند وانیل واقعی است ، نه مانند یک دسر وانیلی ، در این چرم پیچیده شده اند. این اتحادیه ملایم توسط رم طلایی با ملاس به آرامی شیرین می شود. فقط کمی ملاس ، طعم بسیار خاص و کمی تلخ دارد. تلخی آن به طرز شگفت انگیزی با رایحه تلخ چرم مخلوط می شود.

امضای مونتال عود در دارم وانیلا وجود دارد ، اما به مقدار کم ، که این یک پیشرفت است. دارک وانیلا در تمام مراحل خود آرام آرام و کاملاً راحت متحول می شود. بعضی اوقات ، شیرینی آن کم می شود و تلخی آن شدت می یابد ، و باعث می شود که عطر کاملاً تازه نباشد ، اما به دلیل پچولی خاکی و چیز دیگری که به طرز مبهمی قابل درک است، مرطوب و سرد می شود ، اما این رایحه از گل نرگس نیمه باز و معطر ، خنک تر نیست،اما با چرم نازک تر و دلپذیرتر می شود و به یک چرم خوب تبدیل می شود.

Dark Vanilla Montale for women and men 2 - عطر توكسيك رز اند بلك كت از مونتال

اما عطر دارک وانیلا در همین سناریو متوقف نمی شود ،او سناریوی دیگری دارد. این شیرینی ، همراه با گرما دوباره برمی گردد و عطر بوی نان شیرینی زنجفیلی تازه پخته شده با طعم سخاوتمندانه را جلب می کند که اجاق گاز را با باماهای پرطرفدار رم مشترک با دستور اصلی آنها ، با رم واقعی و میوه های خشک ، به اشتراک می گذارد. در پایان ، دارک وانیلا گربه ای گرم می شود ، که همه لایه های آن را زیر نرم ترین پایه جمع می کند و مانند یک گربه سیاه خزدار ، حیوان خانگی جادوگری می شود که در خانه نان زنجبیلی زندگی می کند و از افسانه های هانسل و گرتل خیز می میگیرد. با این حال ، در این داستان مونتال ، جادوگر شر نیست ، او لیکورهای شیرین را تهیه می کند و کلوچه های شیرینی زنجبیلی را می پزد و از خود را از یاس نجات می دهد.

الموندو
فلفل، عطر شخصیت

با این حال ، بر یک پایان خوش مطلق حساب نکنید. بالاخره این مونتال است . قدرت عطر و سیلیک دارک وانیلا به اندازه کریزی این لاو بسیار قدرتمند است ، اما در مورد دارک وانیلا ، عطر حتی ضخیم تر است. اگر مراقب نباشید ، مانند یک فرش سنگین و ضخیم شما و همه را می پوشاند. آن را عاقلانه اندازه گیری کنید ، در غیر این صورت ، گربه کوچک گره خورده به یول گربه شرور غول پیکر تبدیل می شود که مردم را می خورد. وقتی صحبت از یول می شود ، دارک وانیلا عطری ایده آل برای این مناسبت می شود. اگر هم اکنون عطر و بوی آن شما را جلب نکرده است ، وقتی هوا بسیار سردتر می شود به آن فرصت دیگری بدهید. من الان دارک وانیلا را دوست دارم و آن را یک راه اندازی بسیار خوب توسط مونتال می دانم. اگر بوی چرم ، وانیل دنج دوست دارید ، باید آن را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *